Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пукане при неравности?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    аз защо трябва да е от окачването
    такива звуци може да се чуват и при разбити тампони на
    двигател, скорости, раздатка евентуално
    LR RR Classic VM2.5

    Коментар


    • #17
      Всички тампони са сменени. ОСВЕН тези между купето и шасито Та вчера човек дето се занимава само с американки ме открехна, че е от тях! Докато сменях окачването свалих два от тези тампони /в тях има метална подложка/ и развих болтовете на всички за да видя дали лесно ще стане боди-лифт. От там ми се връзва, че наистина може да е някои от тях. Още повече, че човека каза че при заводския монтаж ги мажели с няква мазилка преди монтажа Та как ви се струва тая опция

      Коментар


      • #18
        Аз ги мажа с вазелин от аптеката. Като няма - с веро. Така хем влизат лесно и мазно, хем това не са смазки и не нарушават работата на сайлентблока като такъв.
        Струва ми се възможна причина, и може би дори достатъчна.

        Коментар


        • #19
          Да не съм лош пророк, но на съпругата ми на колата и имаше подобно пукане при рязко потегляне и се оказа луфт в рейката. В рамките на 2 месеца се влоши доста, но за щастие успяха да я ремонтират а не да сменят с нова рейка. Беше относително дебело за ремонт, към 600 лв, ако не се лъжа.
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #20
            Тук няма рейка, има кормилна кутия.

            Коментар


            • #21
              А колата отпред на ресьори или на пружини е,и с цял мост или с носачи е ?Преди време на един голф така пукаше и бях подлудял.Всичко ново а той пак си припуква....Оказа се че има износване в шенкела където влиза шарнира /който не е на конус/и с болта който го притяга не може да се обере луфта и .....той си припуква...ама хич и не се занимавах,така го и продадох.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #22
                Отпред е на торсиони. Шарнирите се захващат с по четири болта и гайки за рамената.

                Коментар


                • #23
                  моето мнение е да го оставиш да пука и когато почне да тряска, ще разбереш от каде е
                  drive alive

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                    моето мнение е да го оставиш да пука и когато почне да тряска, ще разбереш от каде е
                    да, най правилния подход . а когато се счупи, ще видиш и точно от къде е. между впрочем и на жена ми тръка започна да припуква, и то след като смених разни неща по окачването. сигурно е съвпадение.
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                      да, най правилния подход . а когато се счупи, ще видиш и точно от къде е. между впрочем и на жена ми тръка започна да припуква, и то след като смених разни неща по окачването. сигурно е съвпадение.
                      Значи никаква смяна по окачването до последно и......няма да има проблем...
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #26
                        Не е най - добре така, моята кола хлопаше тропаше аз чаках да се счупи обаче така се счупи че се хвърлих върху релсите на трамвая и после ходи познай кое се е счупило първо.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X