Има ли колеги карали такъв автомобил, всякакви мнения ще са ми интересни. За ниската си цена ми допада. Единствено двигателя 2.0И 140 коня ме озъдачава че е адския мъртвец, Вървежа ме интересува толкова ли си може този модел
), и аз четох че са бая проблемни но уви този няма индикации освен струващия ми се слаб двигател.
))))))))
Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар