Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bertone Freeclimber I 2.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Bertone Freeclimber I 2.0

    С 21 шлица май беше. За външния диаметър не съм сигурен, но този от Тойотата се оказа с 2 мм.по-малък от оригиналния.
    Между другото, пантите на шофьорската врата са разбити и вратата не може да се затвори плътно. Някой има ли идея как да се спрвя с тоя проблем?

    Коментар


    • #17
      От: Bertone Freeclimber I 2.0

      Здравейте от къде поръча съединителя ,че и аз съм пред същата дилема ,а не ми се кове феродо

      Коментар


      • #18
        От: Bertone Freeclimber I 2.0

        Първоначално публикуван от ionko.iliev Преглед на мнение
        Здравейте от къде поръча съединителя ,че и аз съм пред същата дилема ,а не ми се кове феродо
        От сервиза в който ми го смениха си го поръчваха.

        Коментар


        • #19
          От: Bertone Freeclimber I 2.0

          Здравейте отново.
          Случийха се нкои неща откакто крам Бертонето. Първо,сложих му газов инжекцион. Не се нмери човек който да ми монтира бутилкат под купето и сега се мъдри в багажника. По-натам ще му мислиме по то въпрос.
          До сега други проблеми не ми е създавал,с изключение на едно засядане в едн локва,което доведе до "помощ от приятел" и веднага след това си купих лебедка.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0776.jpg
Прегледи:1
Размер:292.7 КБ
ID:5791466Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0774.jpg
Прегледи:1
Размер:316.5 КБ
ID:5791467
          До тук добре,но вече повече от месец не ми остава време да я монтирам. През този месец се роди идеята за повдигане на колата за да може да събере по-големи гуми. Стигнах до решение да сложа само боди лифт,та в тази връзка искам да питам някой правил ли е такова нещо на Роки,защото те дефакто са еднакви. Също ако дадете някакъв съвет от какъв материал да се изработят подложките ще ми бъде доста от полза. Мисля, че 4см.подложки ще са достатъчни,но съм отворен и към предложения.
          След като направя това,ще монтирам лебедката,с нова метална броня.
          п.с. Моля споделете опит и предложения,ще съм доста благодарен.

          Коментар


          • #20
            От: Bertone Freeclimber I 2.0

            Днес съм готин - купуваш си шайби за хокей (може и осма употреба) пробиваш им по една дупка и си ти.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Bertone Freeclimber I 2.0

              Страхотно предложение. Ще се възползвам!
              Само че май височината на шайбата е недостатъчна за начинанието.
              Последно редактирано от bendji; 10-06-18, 15:50.

              Коментар


              • #22
                От: Bertone Freeclimber I 2.0

                Още по добър съм - можеш да си ги редиш колкото искаш
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Bertone Freeclimber I 2.0

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Още по добър съм - можеш да си ги редиш колкото искаш
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Bertone Freeclimber I 2.0

                    Не става със шайби - купето почва да "играе" много и болтовете разбиват леглата си - пробвано при Роки. Има готови комплекти в милнер, струваха около 300 лв. Теди Боцин си беше купил за Бертонето, от алуминий са. Някъде трябва да имам 2 комплекта на 25 и на 40 мм. Така и не стигнах до монтаж на моето Роки преди да го продам. Ако идваш към София, обади ми се - доста неща мога да ти покажа за Роки. А за съвети най-добре поговори с Иван Горчев - доста е навътре с тия "кошници".

                    Коментар


                    • #25
                      От: Bertone Freeclimber I 2.0

                      Отиваш при първия стругар за който се сетиш и ти ги прави от железо. С такива съм на Ферозата осем години. Не са мръднали.
                      Моите са 3,5 см.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Bertone Freeclimber I 2.0

                        Клатенето няма връзка с шайбите. Който му е интересно да им провери твърдостта.
                        Иначе може от всичко, факт.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Bertone Freeclimber I 2.0

                          Полиамид е твоя материал. на мен 8 парчета Ф50, h-70mm ми излязоха 80лв, нарязани. Стругар за централните отвори за болтовете още 10лв и някакви по-дълги болтове ще ти трябват, от якичките - 8.8 или 10.9, аз сложих 10.9 за всеки случай.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Bertone Freeclimber I 2.0

                            Ако наистина имаш подложки 40 мм и не ти трябват ,мога да ги купя ако ги продаваш. Като идвам към София на кой номер да те търся?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X