Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дачия Дъстър

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Всичко друго съм видял по състезания в БГ,но Дачия все още не.
    Защо ли?
    На първото "Бреслау" което беше изцялов България имаше два дъстъра, хем в тежкия клас на трофито.
    Единия завърши. Е, вадиха каре ли беше, или кормилна щанга от колата в шоурума във Варна, за да може да продължи, ама е факт,ч е премина трасето в тежкото трофи.
    Е, на Бреслау няма тежко трофи де, ама в по-големия клас.
    И двете коли бяха в заводския си вид, и само им бяха сложили по-сериозни гуми, и лебедки.
    Разбира се-не можеха да минават както сериозните джипове, на екстремите бяха почти само на лебедки, ама си вървяха с кервана.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Дачия Дъстър

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Всичко друго съм видял по състезания в БГ,но Дачия все още не.
      Защо ли?
      Ами значи не си гледал достатъчно състезания.С тоя Дъстър от клипа,демек моя на Варна 2018 и още 2 румунски на Варна и един полски на Бреслау,стават точно 4.
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Дачия Дъстър

        https://www.offroad-bulgaria.com/att...1&d=1525806218
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Дачия Дъстър

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          На първото "Бреслау" което беше изцялов България имаше два дъстъра, хем в тежкия клас на трофито.
          Единия завърши. Е, вадиха каре ли беше, или кормилна щанга от колата в шоурума във Варна, за да може да продължи, ама е факт,ч е премина трасето в тежкото трофи.
          Е, на Бреслау няма тежко трофи де, ама в по-големия клас.
          И двете коли бяха в заводския си вид, и само им бяха сложили по-сериозни гуми, и лебедки.
          Разбира се-не можеха да минават както сериозните джипове, на екстремите бяха почти само на лебедки, ама си вървяха с кервана.
          Пожелавам ти другият ти джип,да е Дачия!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Дачия Дъстър

            Аз когато съм в джипа не мога да преценя какъв е наклона,особено като става въпрос за страничен, а какво остава от клипче.Първия път,в който се качих на джип оборудван с инклинометър останах потресен от показанията на уреда, джипа пълзи по тясна пътечка, свелчена от дъжда, с шофьора чакаме всеки момент да се претърколим по врати, а според уреда едва сме достигнали 2/3 от възможностите на машината при страничен наклон.

            Коментар


            • От: Дачия Дъстър

              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
              Ами заповядай.Клипа много лъже за реалната ситуация...Излизането преди мачкането на дървото,също не е много лесно,въпреки,че така изглежда.
              Аз отлично знам колко може Дъстър,за това съм толкова смел.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Дачия Дъстър

                Само да си кажа,карал съм над 10 броя,от първите модели до по миналата година.Всички са бензинови.Дизел не съм карал.Но това няма отношение към клипа.Само за инфо
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Дачия Дъстър

                  Обиколката на Дъстъра от клипа на Младен, само верижен Москвич може да я направи! Ще сложа една каса върху Кольовата! Ако обаче, някой докара, Запорожец със задни гуми, като от тези на Формула офроуд ще сложа две каси, една и върху търтиевата!
                  мисля, да зема а се замисля...

                  Коментар


                  • От: Дачия Дъстър

                    Такова нещо съм виждал как работи с гуми от мотофреза и най-отговорно заставам зад думите си,че може да засрами доста джипки.

                    Коментар


                    • От: Дачия Дъстър

                      Да предположим, че москвича издрапа на това място. И какво доказваме? Че дачията "не става" ли ?!
                      Категорично може да се намери място, където дачията ще мине а москвича не. Хич да не върти 4 гуми, има 4 см клиренс повече и тенекия под двигателя, а на москвича картера му виси най-отдолу.
                      Имал съм два москвича преди дачията и мога да направя разлика. Ако ми е наблизо, бих дошъл да погледам
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • От: Дачия Дъстър

                        А не. Дачията е много добра кошница. За сравнение, по проходима е от лада нива.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Дачия Дъстър

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          А не. Дачията е много добра кошница. За сравнение, по проходима е от лада нива.
                          То на тебе да ти се напомня, че проходимостта е относително понятие, едва ли е нужно.
                          Отделно, нито Москвич, нито Нива, нито Дъстър, са с основно предназначение висока проходимост.
                          А идеологическите пристрастия ги знаем, но в случая малко се преплитат нещата, щото излиза, че хем руската Нива е най-кофти, хем Москвича е най-читав.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • От: Дачия Дъстър

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            То на тебе да ти се напомня, че проходимостта е относително понятие, едва ли е нужно.
                            Отделно, нито Москвич, нито Нива, нито Дъстър, са с основно предназначение висока проходимост.
                            А идеологическите пристрастия ги знаем, но в случая малко се преплитат нещата, щото излиза, че хем руската Нива е най-кофти, хем Москвича е най-читав.
                            Не. Просто аз мога да мина с Москвич по това на клипчето. Нали за това е баса?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Дачия Дъстър

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Не. Просто аз мога да мина с Москвич по това на клипчето. Нали за това е баса?
                              Сам знаеш, че клипчетата лъжат, но дори и да успееш, какво точно ще докажеш?!
                              Да минеш на всяка цена, с прежален Москвич, който може и там да си остане(да се счупи), същото ли е, като да минеш с кола, която си изкарал наскоро лично от магазина, и имаш намерение да си я ползваш безпроблемно още дълго и то не само за оффроад?!

                              Искам да кажа, че понякога е излишно въобще да се подхвърля из подобни теми, че там се минавало и с Москвич. То по тая логика, може да се каже, че и до там където ходиш с Г-то, може да се стигне и с Дъстър, и ако бяхме клуб на милионери, цената на Дъстера не би ни бъркала повече отколкото сега цената на прежален Москвич.
                              И в двата случая ще се докаже само извода от оня виц - "Абе и аз мога, и тате може, ама...нали".
                              Та, което за където си е... Колата за която е темата, си има съответната комбинация от качества, недостатъци и цена, които я правят доста търсена измежду конкурентните и модели. Няма никакъв смисъл да се опитват някакви внушения с разни ирелевантни примери и сравнения. Поне според мен.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Дачия Дъстър

                                Дъстър е много добра кола. Не е мое мнение а на руския интернет. Въпреки особености на руската сглобка.
                                Където ходя с г напоследък се ходи с какво ли не. Е, не може да качат половин тон пясък но се тая.

                                Баса беше дали по това трасе може да се мине с лека кола.
                                Аз твърдя че може с Москвич 1360. Но пък няма от къде нов. За цена не говорим.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X