Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дачия Дъстър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дачия Дъстър

    Москвича ми се струва, че няма да му достигне ход отзад, макар да съм форсирал и река с него, има си конструктивни ограничения
    Бих заложил на повдигнат Голф 2 или евентуално ако някъде има останал жив Запорожец.Малкия презрян автомобил е в състояние да скрие шапката на доста истински джипове с рама, корави двигатели и корави мостове и 20 цолови джанти дето ги сваляш от магистралата и политаш в калта.

    Коментар


    • От: Дачия Дъстър

      Кога ще е това мероприятие,да дойда с корсата.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Дачия Дъстър

        Глупости на търкалета... ще сравните едни ябълки с круши... иначе всеки ще носи по каса бира и мезе, и ако е добра компанията(и има кой да кара на връщане), няма да върнете нищо пълно към къщи, независимо кой е спечелил баса.
        Ако Дачията е возилото, което минава без последици и повреди, там където прежален Москвич е на кантар, или минава зорлем, значи е повече от добра за предназначението си.
        Въобще, идеята да сравняваш прежалено возило с непрежалено, е твърде контрапродуктивна. Изводите са абсолютно излишни, а теста за достигането им, е ценен само като забавление.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Дачия Дъстър

          Ей, стига бееее...
          Не разваляй мохабета.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Дачия Дъстър

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            ама ходове и клиренс-нцъ...
            Той пък дъстъра има едни ходове ...
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Дачия Дъстър

              Е, то е ясно, "И да паднем, и да бием - пак ще се напием".
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Дачия Дъстър

                Зависи какво разбирате под прежален, леко жулнат под или праг за мен не е тотална щета.Ако това се брои за прежален автомобил, то значи и двете ми леки коли са отдавна прежалени.Иначе дъстъра и на мен ми харесва, макар и никога да не съм го виждал в калта на живо, а само на разни клипчета.За цената си, дори половината от това което показват да може и да се движи безаварийно и икономично по пътя, мисля че няма нужда да му се търсят кусури и да се въздиша по липсата на табло направено изцяло от махагон.

                Коментар


                • От: Дачия Дъстър

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Той пък дъстъра има едни ходове ...
                  По-малки са ходовете от на 412, но пък колелата са малко по-големи.

                  Коментар


                  • От: Дачия Дъстър

                    Клипа и трасенцето съм ги направил за приятелска сбирка с непрежалени джипки.Не съм аз организатора,само ме помолиха да направя леко и интересно трасенце за непрофесионалисти.Мероприятието е на 30.03 в с.Побит Камък-Разградско.Вярвам,че организатора няма да има против да пуснем един Москвич или Заз.Всичко се прави за шоу и добро настроение и нищо повече.Това клипче ще е завършека на около 20км леко и приятно полско и горско каране.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Дачия Дъстър

                      Като изключим това изкачване и другото.



                      Целия маршрут ще го мина с това.



                      Нова от магазина успях да я кача на 3-4 км.преди в.Ботев
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Дачия Дъстър

                        Дъщеря ми остави да карам едно сузуки суифт, което си е почти най-късата база лек автомобил. С мотор няма и литър. Това, дето гледам на клипа, си е съвсем във възможностите му. Със само предно и 13 цола гуми. Стига да е сухо, че инак трябва да катери на задна.

                        Коментар


                        • От: Дачия Дъстър

                          Всичко друго съм видял по състезания в БГ,но Дачия все още не.
                          Защо ли?
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Дачия Дъстър

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Той пък дъстъра има едни ходове ...
                            Да, но компенсира с 4х4. Макар и не съвсем истинско, ама много помага.
                            А на колата като и увисне едната гума-и дотам. Е, засилката помага много, но не винаги може да се засили толкова,ч е да се излезе само от инерцията.
                            А на клипа има едно-две места дето се маневрира, и се вижда как дъстъра остава с колело във въздуха, и само включването на другия мост го издърпва.
                            Ама тест трябва, тест...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Дачия Дъстър

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Като изключим това изкачване и другото.



                              Целия маршрут ще го мина с това.



                              Нова от магазина успях да я кача на 3-4 км.преди в.Ботев
                              Че какво му е на пътя до вр.Ботев И то пък 3-4км. преди това.
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • От: Дачия Дъстър

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Като изключим това изкачване и другото.



                                Целия маршрут ще го мина с това.



                                Нова от магазина успях да я кача на 3-4 км.преди в.Ботев
                                Ами заповядай.Клипа много лъже за реалната ситуация...Излизането преди мачкането на дървото,също не е много лесно,въпреки,че така изглежда.
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X