Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SSangyong Musso Систематизирана информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SSangyong Musso Систематизирана информация

    Публикувайте само по темата!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

  • #2
    От: SSangyong Musso Систематизирана информация

    Здравейте. Не знам за тази тема ли е моя въпрос но ниъде не намирам подходящо място и реших да е тук.
    Търся картер и маслена помпа за SSanYong Musso !
    Трябва ми за един проект но не попадам никъде на двигател или части за тоя "камион"
    Помагайте колеги.
    Благодаря предварително!

    Коментар


    • #3
      Здравейте, скъса ми се лявото жило и след като смениха комплекта, нямам 2, 4 и задна скорост. Проблема с регулировката ли е или има нещо друго?

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        Най-логично е да е реглажа.

    • #4
      Никъде нищо не намерих, как се прави. В едно описание на серията намерих едни 130 мм, но така и не разбрах къде се мерят в моя вариант. Аз се намирам в едно село и да търся сервиз в който знаят какво да направят ми е трудно. Ще трябва със собствени сили, но да знам какво правя.

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        Е, тука си писал, а по-нагоре пише как се прави - https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B8%D1%8F-musso

        Две жила са, регулират се отгоре от към лоста. Едва ли е космическа технология.

      • bocho64
        bocho64 коментира
        Редактиране на коментар
        Първо кое е лявото жило?
        В купето излизат едното отпред към таблото и другото отзад към багажника.
        Второ двете жила са с различна дължина, правилно ли са сложени?
        Ако да ,на задното жило се развива до колкото е възможно така,че да се застопори с контра гайката и това е реглажа.
        Най вероятно има луфтове по лоста и затова се губи ход.Ако с развит до край не включва нещо по лоста е тотал щета.

    • #5

      Коментар


      • #6
        За падащите си по заигравки (желателно е ползването на руски език) - https://www.drive2.ru/l/482932446027842189/
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X