Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Цената е написаната на пикапа. А този дизел, доколкото разбрах, за момента не се предвижда да се предлага в България, но при интерес може и да се помисли.
    Nissan Pathfinder 4.0L

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Да кажа само за разхода: градско 10,5-11; междуградско 7,9-8. Това са показанията на компа, а и на боновете от бензиностанцията.
      Nissan Pathfinder 4.0L

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        И аз исках дизел, но ми казаха , че няма да има за европа, дали е така нямам идея. Изминах точно 3124 км и разхода ми е 12.6, това е положението, като карам на магистралата в Гърция до дупка газ, както се казва с климатика нон стоп. Забележки за сега нямам никакви, след 180 км съм на смяна на масла и прочие.

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от exoticplants Преглед на мнение
          И аз исках дизел, но ми казаха , че няма да има за европа, дали е така нямам идея. ...
          Може всичко да е от категорията ЕЖК, но и аз мернах някъде, че дори Нисан постепенно спира дизелите за европейския пазар.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от exoticplants Преглед на мнение
            И аз исках дизел, но ми казаха , че няма да има за европа, дали е така нямам идея. Изминах точно 3124 км и разхода ми е 12.6, това е положението, като карам на магистралата в Гърция до дупка газ, както се казва с климатика нон стоп. Забележки за сега нямам никакви, след 180 км съм на смяна на масла и прочие.
            Добре де, кво му е на бензина ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Това 12.6 с каква скорост?
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Има ли някой, който да е минал вече 100.000 км. с пикапа?

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                  Това 12.6 с каква скорост?
                  Умрел е, кво да му е.


                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Моя пикап е бензинка 2.4 наближава 90000.До тук само консумативи по сериозния проблем беше с единия маркуч от парното-минава много близо до задната част на двигателя и въпреки че е топлоизолиран се спука.Смених го с едно парче прав маркуч и всичко е ОК.Има и газова на Виале. Газовата е добра,калпаво е гаранционото сервизно обслужване както на газовата така и по ТО на автомобила но това е друг въпрос.

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от mile Преглед на мнение
                      калпаво е гаранционото сервизно обслужване както на газовата така и по ТО на автомобила но това е друг въпрос.
                      Баш си е в темата. То всичко е синджир марка... Благодаря!

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        А някой колега да знае колко е размера от земята до средата на арката на калника на weangle3 2012, моя отзад е 89 см, а отпред 72 см, нещо не ми се вижда нормално!

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Първоначално публикуван от exoticplants Преглед на мнение
                          Изминах точно 3124 км ............... след 180 км съм на смяна на масла и прочие.
                          А? Смяна на масло на 5000 километра?
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                            А? Смяна на масло на 5000 километра?
                            Това би трябвало да му е първата смяна, та за това на толкова, после през нормални интервали.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Това би трябвало да му е първата смяна, та за това на толкова, после през нормални интервали.
                              Стига де, колко са нормалните интервали? На моите коли последните 7-8 години смяната на маслото е на 30 хиляди. Първа, втора, трета и така нататък. Нещо много "ладово" ми идва смяна на 5000.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Стига де, колко са нормалните интервали? На моите коли последните 7-8 години смяната на маслото е на 30 хиляди. Първа, втора, трета и така нататък. Нещо много "ладово" ми идва смяна на 5000.
                                Абсолютно нормално за лонг-лайф синтетика.

                                Нека първото да си го смени на 4-5, пък после както е нормално, въпреки че при някои модели пак препоръчват 15-20 и с лонг-лайф.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X