Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Щото и много добрите се чупят,......понякога!Бях с много резерви за тия китайци,но малко ми поизчезнаха ,жилави са и доста са копирали от класиците .
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Мотора е истинско Митсубиши пише си го на капака . Ако не са го пипнали италианските некадърници мотора в общи линии е като нов . Няма никакво износване в цилиндровата група .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Писал съм в темата пост 512. Човека, на когото го продадох, си го кара до ден днешен без никакви ядове. Впоследствие се оказа, че 80 процента идват от Италия с проблем в главите, което е чудно за този идиотоустойчив мотор. Явно, италианците го могат добре ! Иначе, за парите си е разкошен истински джип. Моя го обслужих с части от Митсубиши и излязоха на 30 процента под предлаганите в Грейт Уол.

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Оказа се че за това китайско чудо да намериш части си е приключение . От Ловеч отговора е че двигателите идвали цели и не поддържат наличност резервни части . Та се наложи да изправям клапаните
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Защо не купихте клапани за мицубиши ?
            Калин Владов,09РСПБЗН

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Не са намерили и по лесно ми беше вместо да ги чакам още няколко дена да търсят да ги изправя .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Направо съм изумен,
                Разбирам да сте на кораб насред нищото и да окривите клапани на дизел генератора, та да спасявате положението.
                Но да го сторите на лека кола която вероятно смятате да карате- е това не го разбирам!
                Поздрави!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Не са намерили ...
                  ... евтино - за това не са намерили.
                  Клапани има да се заринат.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                    Направо съм изумен,
                    Разбирам да сте на кораб насред нищото и да окривите клапани на дизел генератора, та да спасявате положението.
                    Но да го сторите на лека кола която вероятно смятате да карате- е това не го разбирам!
                    Поздрави!
                    Въобще не мислим да я караме ние . Колата е нов внос на автотърговец . През тоя си живот съм изправил стотици клапани без последващи проблеми . Държат си бензина и без пружините . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4542.JPG
Прегледи:1
Размер:220.3 КБ
ID:5772294
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      ... Колата е нов внос на автотърговец ...
                      Е за тва "не е намерил" клапани !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Това с изправянето е много интересно. Може ли малко разяснение кое как. И браво щом крайният резултат е като нов !

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Няма нищо сложно, трябва ти струг и мерак. Става и без струг, ама играчката е повече.
                          Ако са леко чукнати си карат цял живот, проблема е ако са на геги, щото като се скършат, всичко става на салата.
                          Като цяло е безсмислено, щото секви нови клапани бол.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Ники , всички сме " педикюристи". Режем си ноктите , даже и с резачки
                            Моженето е резултат на знание и ръце , упрвлявани от добре работещ мозък
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              ... упрвлявани от добре работещ мозък
                              За това винаги ще има хляб за някои хора, в секви браншове !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Е за тва "не е намерил" клапани !
                                Кола дошла от вън без някакъв проблем няма . Еле пък от Италия Собственика не намери и аз не намерих при моите доставчици на авточасти а време да обикалям по Симеон с клапани в ръка нямам Те новите са лесни за изправяне стеблата им са по 6 мм а има и по тънки .
                                Последно редактирано от sek.1; 12-11-17, 05:09.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X