Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    ЦРВ и Копривата може и да са еднакви (не знам до колко са), но и двете нямат нищо общо с Големия дувар. Големия дувар е производно на трупър, според твърдения по-горе в темата, а трупъра, сравнен с ЦРВ и Коприва... бе няма по какво да се сравняват.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Great Wall били страшно корави машини, бре
      И забележи че се движи с доволно прилична скорост. Баси случая!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Какво му има на случая. Да, корави машини са. На това му е паднало нещо отгоре и го е помачкало. Но шасито е издържало и в крайна сметка се движи. Не мисля, че който и да е Хайлукс, Амарок или L200 ще изглежда по-различно.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Не мисля, че който и да е Хайлукс, Амарок или L200 ще изглежда по-различно.
          Да, ама там ще се отворят еърбегове, ще светнат трийсет лампи на таблото и пикапчето няма да иска да запали изобщо, любезно напътвайки те да потърсиш помощ от сервиза на дилъра.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Да, ама там ще се отворят еърбегове, ще светнат трийсет лампи на таблото и пикапчето няма да иска да запали изобщо, любезно напътвайки те да потърсиш помощ от сервиза на дилъра.
            То щото е голяма далавера компютъра да ми казва кога мога и кога не мога да си карам колата.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Re: Great Wall - плюсове и минуси

              http://fakti.bg/avto/40413-v-rusia-v...dite-ne-umirat
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Re: Great Wall - плюсове и минуси

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Виж 5 поста по-нагоре. При това се плейва по-бързо.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Re: Great Wall - плюсове и минуси

                  Ами - чукчи не читатель.. sorry
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Re: Great Wall - плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Ами - чукчи не читатель.. sorry
                    А, що, полезно беше - я виж заглавието на твоя линк. Ключовите думи тук са "в Русия..." Само там всъдеходите не умират Дори китайски да са, правилото... да перифразираме: "Грейт Вол жил, Грейт Вол жив, Грейт Вол будет жить !" си действа
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Пикапа и аз така знам, ама за джипа, не знам на каква база е, май няма шасита и такива неща, ако няма и блокажи значи си е паркетник. Трупъра си е яка кочина спор няма, всичко си има, но с джипката тараба не знам дали имат нещо общо.

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Дуварът не знам доколко е роднина с Трупъра, но Лендуиндът е категорично негово дете, макар и заченато на пияна глава.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Сега разгледах джипа пред блока, има си шаси и доста солидни носачи, нищо общо с паркетник, не знам като блокажи как е, но като шаси и носачи са доста солидни.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Ако не са от кашкавалиум разбира се... то на око трудно се хваща химичен състав на стоманата

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Днес тествахме един Хувър в гората. До първата по-голяма локва и трябваше да пусна лебедката. [ATTACH=CONFIG]458015[/ATTACH]
                              В неделята на малко по- плитка и по- къса, но по глинеста локва издърпах с Фронтака една лъскава Астра занесла и озовала се в нея и момчето се видело в чудо ,забил цялата муцуна ,изтеглих го на заден да не му остане бронята в калта ,не го усетих на бавни, а и аз не съм с гуми за кал ,ама Фронтака се справи без забележки,освен тази ,че току що беше измит и го овъртех до козирката!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                То тестовете на 4х4 с гумите от магазина са много забавни... повечето не стават за нищо. За такъв тест драйв поне АТ му трябва. Инак нищо не се проверява...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X