Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дядо владо си търси ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

    Ами тея от Габрово дето ти дадох телефона с джипките от военните в оригинално състояние - колко искат ?Звънна ли им ?
    BMW X6

    Коментар


    • #92
      От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

      Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
      Ами тея от Габрово дето ти дадох телефона с джипките от военните в оригинално състояние - колко искат ?Звънна ли им ?
      Колега, ако е възможно дай и на мен координати.Имам приятел от вашия град, ако трябва ще пратим баща му да погледне...и мен ме интересуват подобни джипки...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #93
        От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

        Такива бяха в ЕНЕРГОТО в Пловдив.Действително дизеловия вариант беше италиански боклук- не са те излъгали.В понеделник ще видя дали нямат някоя изоставена в ЕНЕРГОМОНТАЖ С поздрав Борето
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-01-14, 11:44.

        Коментар


        • #94
          От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

          Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
          - колко искат ?Звънна ли им ?
          Да, от 5 нагоре.

          Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
          - не са те излъгали.
          Баш са се опитали да ме лъжат.
          Това на линка е АРО 242, да то е дизел, да дава ядове и не, не ме интересува, както и други марки и модели 4х4.
          Търся си само и единствено ГАЗ(УАЗ)69 или с уговорка близкия му родственик АРО461...иначе и в момента пред нас има два "Гранда 5.2" в напреднал стадий на трупно разложене, които мога да спазаря на смешни пари, но не искам....
          Последно редактирано от дядо владо; 26-01-14, 11:21. Причина: ял съм букви:-(
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #95
            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Да, от 5 нагоре..
            И тогава на онази й искаха толкова...верно не карана и с 4 врати ама....мамка им, сигурно ги взимат за по 500лв, а после им искат по 5000...
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #96
              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              .... сигурно ги взимат за по 500лв, ...
              ...3-400 отгоре.....и свършват в "Надин". Пуста лакомия с простотия българска.......
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #97
                От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                Ами те хората дето са в Габрово са познати на братовчед ми който се занимава с дървен бизнес.Той ми даде телефона и аз само го препратих на Дядо Владо - не съм им пазил телефоните.Знам че са някъде около Междене - летището дето се правят и гонките но това е всичко.На друго място в района знам къде има тежка техника в Севлиевско - бившият ткзс двор на село Сенник.И за там съжаление нямам телефон.Преди имаше урали зилове и джугани по на 1000-5000км.Сега не знам как е.Просто руската техника поради спецификата си не ми е в полезрението за момента.Съжалявам!
                BMW X6

                Коментар


                • #98
                  От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                  М461 оригинално е с бензинов 2500 мотор и бавни няма а предния мост е огледален на този на 69-ката(прасето е от ляво). 2700 мотора е брашовски с една глава и го слагат на 24 серията, която е с независимо предно окачване и с преден диференциал от страната на 469/69 (от дясно) раздатката му е заедно със скоростите и доколкото помня бавните са с ПЧ под 2.00
                  идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                  Коментар


                  • #99
                    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                    Дедо ... не се познаваме лично, но от общи познати чувам че си пич на място ... та ... как да ти го кажа по-меко ... отпиши румънеца.
                    Всеки си знае за себе си от какво получава оргазъм, но ако не те гони мазохизъм в много напреднал стадий и ако наистина смяташ да експлоатираш машината малко или много по предназначение, руснака е по-добър вариант. И това ти го казвам като човек, който никак не е фен на съветското автомобилостроене.
                    Отделно, че имам леки съмнения дали ще успееш да намериш текезесарка, подлежаща на някакво смислено възстановяване за 1000лева, но да речем, че това е въпрос и на късмет.
                    Когато намериш "твоята" (което ти пожелавам да стане в най-скоро време!), една молба - пускай по някое фото от процеса на "съживяване и сближаване".
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                      Банда долни типове, каращи "технически недуразумения"(L.R. Дискавъри) в опит да омърсят "америчкия гуру" и да докарат дедик с Газ69 около него, се включват и горния финансов праг се качва на 1400лв. .........
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Трудна работа ....но ще се оглеждаме ...
                        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                        Напълно подкрепям-за такЪви пари трябва огромен късмет за нещо що-годе поне малко от малко читаво.
                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Проблема е че вече няма читави и за няколко пъти по-голям бюджет..
                        Цитатите по-горе са на посоки, питането е към всички.
                        "Повече пари" - добре, къде сте видяли да се продава Газ69 необявен в нета, за колко, и колко е "повече пари", бафмааму кожено-климатичен и автоматичен "Гранд" 5.2 е 3000лв. ........
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                          .....а истински запазен, или добре реставриран, или от военните не каран газ69.....сигурно е 6....ако сме знаели на времето....
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            .., питането е към всички.
                            Бая време ще ми отнеме да се сетя къде за последно съм видял такъв на живо !
                            Много кът станаха вече тези машини и е повече въпрос на късмет да се попадне на такъв екземпляр ,а за читав....пускай тото !
                            Другият начин е помощ за вдигане на бюджета , но сигурен ли си ,че си заслужават парите !

                            Коментар


                            • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                              ..... но сигурен ли си ,че си заслужават парите !
                              Таван - цената на скрап х3, за нещо читаво.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                                Е не се сдържах Uaz 460
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-02-14, 17:54. Причина: mobile.bg
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X