Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дядо владо си търси ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    .

    .....ако сам немо'еш шъ помагъми за кво'са приятелите.....питай с кой дизел е 2.1 или 2.5 не за друго, а за да съм подготвен психически
    А мое ли да ви таковам таковата, мноо ше ми дойдете.Мотора е 2,4 и не е от аро.През уйкенда ше провера квото сме говорили.
    Имаше едно време и една волга 21 с дизелов двигател от ленд ровър, със стърчащи греди от багажника колко бали сено си прекарваха за животните...ех, какви времена бяха...
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #77
      От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

      А кой ще познае 10-те рзалики:

      [ATTACH=CONFIG]673424[/ATTACH]
      А сивия пикап какъв е?
      Дачия за американския пазар
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #78
        От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

        Според тази страничка по-скоро има само бързи. За раздатката се споменава, че с нейна помощ само се включва предния мост. Дадените преводни отношения са само за скоростната кутия. Все пак ако имаше понижаващи, би трябвало да дадат и техните стойности. А това за "движението с пешеходна скорост" го прочетох в друга брошура, но нещо не мога да я намеря отново.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ARO M461 5.jpg
Прегледи:2
Размер:160.9 КБ
ID:5556252
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #79
          От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

          Подозирам че има един лост, с който се включва едновременно и предно, и бавни. Ама това не са данни, само така изглежда от наличните сведения.

          Коментар


          • #80
            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

            Съдейки от тези две снимки може да си много прав. А ограничението в скоростта да идва от елементарното предно задвижване. По описание се ползва за преминаване през пясъци, мочурища, каменисти и силно пресечени терени.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ARO_M461_P19.JPG
Прегледи:1
Размер:302.4 КБ
ID:5556284Натиснете снимката за да я уголемите

Име:other__aro_m_461_1970_4_lgw.jpg
Прегледи:1
Размер:58.9 КБ
ID:5556273

            Смятам също, че не е невъзможно предният мост да се включва при отношение 1:1 и наистина да няма бавни. Просто по снимките не си личи да има някаква едра добавка към скоростите.
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от коко келеша; 23-01-14, 15:51.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #81
              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

              Преди малко ходих да гледам поредния "супер АРО"......полутрезвите и полуграмотните обяснения на продавча оставиха в мен усещането, че х4 е само на "бавни". Повтарям, информацията е от човек на когото виното му беше в повече, а мозък (явно по рождение) си му е по-малко от необходимото
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #82
                От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                ...човек на когото виното му беше в повече, а мозък (явно по рождение) си му е по-малко от необходимото
                Поне си има вино
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #83
                  От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                  Ей, много секретна тая джипка! Във румънския форум само кориците на книжките ти дават да видиш безплатно.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #84
                    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Преди малко ходих да гледам поредния "супер АРО"......полутрезвите и полуграмотните обяснения на продавча оставиха в мен усещането, че х4 е само на "бавни". Повтарям, информацията е от човек на когото виното му беше в повече, а мозък (явно по рождение) си му е по-малко от необходимото
                    Можа ли да направиш пробно кръгче,предполагам не ,защото тогава щеше да изяшниш има ли бавни и бързи .

                    Коментар


                    • #85
                      От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Поне си има вино

                      Чувеко и паре си има,и гОлема опашка оТ кУпоВаЧе го чака,така че требе бързо да мислим
                      878511557

                      Коментар


                      • #86
                        От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                        Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
                        ... пробно кръгче,предполагам не .....
                        Не се стигна до там.
                        Още на пръв поглед видях, че снимките "леко"се различават от действителността, започвайки огледа бях осведомен че е с "оргиналниьо италянски мотор 2700 (и нещо си) кубика, само стартерО съм смЕнил, щот'оргиналниО руски дърпАл, а този бутАл и бил по-дОбър...".
                        Продължавайки бавно да обикалям колата го попитах за "бързи/бавни", започна някакво неясно обяснение, че като бутнеш лоста въртиш предно дясно и задно ляво колело, а като го дръпнеш обратното....". Тук един от другарите му по чашка, които изпълзяха от някъде на сеир, ме осведоми че с лоста ставала още по-бавна, ама иначе като нова си дигАла 100" (за това смятам че на х4 е само с бавни). Неизбежно стигнах и до цената и веднага бях осведомен че е твърда (2000лв) и както Чоко по-горе писа "яз парЕ си имам, они ми нетребат".....с което огледа приключи.
                        На изпроводяк естествено бях информиран, че " мноо са идвАли и трима се канят да е купуват, та да побързам...."
                        Дано на Самодържеца хората са Хора и да може да се говори нормално с тях .....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #87
                          От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                          M461 (1964-1969) - The Carpathian Bison е с 2 положения на раздатката


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m4rsi.jpg
Прегледи:1
Размер:75.9 КБ
ID:5556697



                          после идва ARO M461 C (1969-1975) – A new star, за него пише че е с нов двигател, за раздатката нищо не намерих
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #88
                            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                            Владо, ходих да питам.Не я продават, прекарват си по малко дърва с нея.За подробности за бързи-бавни и от какво е мотора не се сетих да питам.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #89
                              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Владо, ходих да питам.Не я продават.......
                              Жив и здрав, отгоре Онзи е посочил - не е била моята. Ела да му лочим кафе и да си клюкаме за жини, жипки и живота...
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • #90
                                От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                                Спрех кафето, че вдигам кръвно - сега съм на съдоразширяващи с кисело зеле

                                Знаеш ли, преди няколко години и аз търсех същата газка.Намерих една уж строева в Стара Загора, наистина изглеждаше почти като нова - 5 бона.Предложих на приятел да я вземем на партия, той се отказа че нямало да му е комфортна и обемна като ходи за риба.После намерих 4 литров черок, за без пари почти, ама той и от него се отказа.Накрая си купих тойота....
                                Последно редактирано от Самодържец; 25-01-14, 21:00.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X