Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

    Двигателя на IFA мултикар(пресаден на УАЗ 452)
    Ето снимки.
    Прикачени файлове
    "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

    Коментар


    • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

      Първоначално публикуван от panjeto71 Преглед на мнение
      Е аз ползвам само мостовете и раздатката на ГАЗ 69......
      Приемам коментари...
      Прозореца не е ли от Чавдар?Браво за машината.
      Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

      Коментар


      • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

        Първоначално публикуван от Drugarq Преглед на мнение
        Прозореца не е ли от Чавдар?Браво за машината.
        Имаш набито око
        "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

        Коментар


        • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

          Първоначално публикуван от panjeto71 Преглед на мнение
          Имаш набито око
          на едната снимка машината е с десен волан,а на снимката с ифовия мотор е с ляв волан.Как да разбирам това-различни машини ли са.Ето и от мен самоделка на базата на ГАЗ 69:
          Прикачени файлове
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
            Искам да попитам дали има разлика във вратите левите (предната) на Газ69A и 69, като размер
            Има разлика!На командирския(ГАЗ69А)вратата е по широка с няколко сантиметра(4,5см.)и не могат да се заменят без рязане .Широката може да стане тясна лесно, като се среже през средата.Тази за текезесареца(ГАЗ69) може да се разшири с парче от друга ,но пак трябва да се реже през средата.Руснаците гледам ,че така си разширяват тясната шофьорска врата при ГАЗ69.
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              на едната снимка машината е с десен волан,а на снимката с ифовия мотор е с ляв волан.Как да разбирам това-различни машини ли са.Ето и от мен самоделка на базата на ГАЗ 69:
              С ифовия мотор е чист УАЗ.
              Последно редактирано от Веско; 17-02-08, 20:21. Причина: Правопис
              "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

              Коментар


              • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                Първоначално публикуван от panjeto71 Преглед на мнение
                С ифовия мотор е чис УАЗ.
                E почти няма разлика
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                  И проблема с джека е изгладен!Отдавна бях планирал да направя преграда и времето й доиде!След дълго мерене и преценяване,се оказа ,че мястото на крика е зад седалките.Наложи се да го поотрежа малко (10см)дано не е фатално,но мисля се получи добре.Преградата я демонтирах от другия ми джип(пак ГАЗ69),преработих я ,може да се демонтира за 5мин.Захваната е към купето с 5 болта ф 10мм,три в пода и два в горния край.Цялата процедура ми отне 2-3 дни,но си заслужава.Поздрави!
                  Прикачени файлове
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                    Кажете къде в София гресират?
                    В Пловдив има две автомивки за тирове и камьончета,където имат ел.гресьорка и като ти измият джипчето срещу скромна сума я и гресират.
                    Та въпроса ми е тук има ли нещо подобно някъде?
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                      Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                      Кажете къде в София гресират?
                      В Пловдив има две автомивки за тирове и камьончета,където имат ел.гресьорка и като ти измият джипчето срещу скромна сума я и гресират.
                      Та въпроса ми е тук има ли нещо подобно някъде?
                      -----------------------------------------------------------------------

                      Брат, намери ли си главина? Ако не си пиши на л.с....ще сменям задните и ако искаш - едната е твоя!

                      Поздрав!
                      Да живей куманизъма!

                      Коментар


                      • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                        Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                        Кажете къде в София гресират?
                        В Пловдив има две автомивки за тирове и камьончета,където имат ел.гресьорка и като ти измият джипчето срещу скромна сума я и гресират.
                        Та въпроса ми е тук има ли нещо подобно някъде?
                        След остирят завой от Дървеница към Младост, на около 300м. в дясно, първата мивка. Гресиране на точка по спомен 1-2лв.

                        Коментар


                        • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                          Първоначално публикуван от rumy Преглед на мнение
                          След остирят завой от Дървеница към Младост, на около 300м. в дясно, първата мивка. Гресиране на точка по спомен 1-2лв.
                          Ей благодарско за инфото.
                          Дано се срещнем да почерпя!
                          Още веднъж Благодаря!
                          Густо майна , пътят свърши !!!

                          Коментар


                          • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                            Дайте акъл.Кажете как да разглобя предното стъкло.Под разглобяване имам предвид изваждането на стъклото от рамката. Рамката със стъклото е свалена ,развити са петте болтчета ,но рамката е като залепнала.Най вероятно никога не е отваряна и гумените подложки са се скапали и залепнали.Опитах леко да напъна да махна разглобяемата рамка ,но уви и по-силно като напънах не мърда. Та кажете има ли някаква тънкост при разглобяването.И ако някой случайно се чуди защо правя това упражнение - ръждата м/у рамката и стъклото.
                            Вижте и къде си боднах лопатата на предния капак.Стана много аеродинамична.
                            Прикачени файлове
                            Густо майна , пътят свърши !!!

                            Коментар


                            • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                              Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                              ,но рамката е като залепнала.Най вероятно никога не е отваряна и гумените подложки са се скапали и залепнали.
                              Ми то ако гумата е прилепнала плътно отвътре, може и ръжда да няма кой знае колко. Иначе, ако си сигурен, че нищо не задържа рамката, може да се пробва да се освободи с подпъхване на различни места внимателската като се пази стъклото.
                              Друга идея - нещо да се пробва с леко нагряване, ама пак има риск за стъклото.
                              Друго лично аз не се сещам.
                              БИО пчелен мед и пчелни продукти
                              0888 66 59 73

                              Коментар


                              • До: ГАЗ 69 КОЙ,КАКВО И КАК

                                Ръжда има в долната част на рамката отвътре и отвън.И няма начин да няма ,защото там се стича водата отпред и конденза отвътре/а годинките са доста/.Подпъхвах яко ,но никакво мърдане ,направо работата отиваше на чупене на стъкло.Затова питам дали няма някаква тънкост,или просто идея?!
                                В крайна сметка май няма да го отварям.Почистих ръждата в дълбочина м/у рамката и стъклото.Изрязах колкото можах от скапаните гуми,мажа с антикор,грунд и се чудя силикон ли да сложа ,или ???
                                Ако някой има идея и може да помогне ще съм благодарен.
                                Густо майна , пътят свърши !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X