Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за нова среща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за нова среща

    Уважаеми колеги,
    Времето полека се подобрява, доработките чакат тестване, а джипките в Зверино са все още неизвестно колко, но с претенции да са най-много на глава от населението. Предлагаме на 17 и 18 април да вземем да направим едно преброяване на тези джипки, а и да си разгледаме собствените изделия с обяснения около ... масата. Колегата Светозар Стеев се е потрудил и е подсигурил за сега тридесетина легла – в хотел и къща за гости. Надявам се няма да е невъзможно и още да се намерят, само да има желаещи. Ако има интерес, може и малко снимки да видим за условията там, но те едва ли са от решаващо значение. По 10 лв на легло е цената, има и нет в хотела. Времето е достатъчно и всеки може да си планира тези дати да са свободни от други ангажименти. Какво ще кажете за една среща в Зверино?
    0886 854 174

  • #2
    До: Предложение за нова среща

    Аз съм на линия.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #3
      До: Предложение за нова среща

      И аз съм там. Дано не ми мине котка път, че миналата година така се бях наточил, та ги пропуснах всичките..
      Поздрави!!!
      Когато нямаме това, което ни трябва,
      ни трябва това, което имаме!

      Коментар


      • #4
        До: Предложение за нова среща

        Добра идея, подкрепям я и ще участвам. Поздрави!
        ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
        д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

        Коментар


        • #5
          До: Предложение за нова среща

          Това е семейното хотелче,което разполага с 16-тина легла и ресторант.Имат собствена страница в интернет,която тръгва утре и ще пусна линк утре вечер.То постоянно е заето с работници от ВЕЦовете и за това от по рано трябва да резервираме датите посочени от председателя Иван.
          Хотелчето се пада от дясната страна като се идва от към Своге,на главния път.

          Има ресторант и бар



          А пък по "ценните"джипки може да се приберат на сигурно в двора на хотела.




          Това е къщата за гости и ако се съберем повече хора ще я ангажираме и нея.Тя също е заета от работници и нещата стоят по същия начин.




          Всеки етаж си има санитарен възел,отвън има дворно място и условия за скара.



          Ако пък се съберем повече от трийсетина има начин да се намерят още легла.
          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

          Коментар


          • #6
            До: Предложение за нова среща

            И аз ще дойда разбира се! Време беше да се съберем!
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #7
              До: Предложение за нова среща

              И аз потвърждавам, че ще дойда

              Ще направим и лепенки на клуб Газ69, след няколко дни ще кача един вариант и ако ви харесва ще изпечатаме
              Последно редактирано от Стоян Францов; 23-02-10, 22:34.

              Коментар


              • #8
                До: Предложение за нова среща

                Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                И аз потвърждавам, че ще дойда

                Ще направим и лепенки на клуб Газ69, след няколко дни ще кача един вариант и ако ви харесва ще изпечатаме
                Прекрасно, само гледай да е на кирилица( щото на руския клуб точно латиницата не ми харесва).
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #9
                  До: Предложение за нова среща

                  От утре ще пуснем текущо обновяващ се списък с желаещите. Така ще ориентираме и домакините
                  0886 854 174

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предложение за нова среща

                    Ето линк за хотела.
                    http://visit.vratza.com/index.php?r=hotels/d3158
                    /d7776〈=bu
                    И къщата за гости.
                    http://visit.vratza.com/index.php?RecNo=&r=hotels/d3158/d7559&title=&base=hotelsd3158〈=bu&nn=
                    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предложение за нова среща

                      Ето списъка с изявилите желание да участват в срещата до момента:

                      Име и Фамилия Потребителско име
                      1. Георги Василев Георги Василев
                      2. Иван Иванов Иван/Ivan
                      3. Мишо Петков-2-ма misho5kov
                      4. Георги Попов beetle
                      5. Светозар Стеев steev69.bg
                      6. Драгомир Петков-2-ма dragomir_68
                      7. Стоян Францов g_gosho
                      8.
                      Коста
                      9. Петър Захариев
                      10.
                      Тони Илиев
                      11. Ники Б.Слатина-2-ма
                      12
                      . Юри Гърбев
                      13.
                      Стоимен
                      14
                      . Георги Илиев-3-ма.
                      15.
                      Киро Видин-2-ма
                      16.
                      Йонко Иванов-2-ма
                      Последно редактирано от Георги Василев; 12-04-10, 08:40. Причина: допълване
                      0886 854 174

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предложение за нова среща

                        Много се изкушавам. Като гледам.... "Зверино" е на повече от 500 км от Варна.Ако тръгна с ГАЗката в бая-голямо приключение ще се вкарам. А пък без нея няма тръпка.Ще имам ли време да попремисля нещата? Кога е крайния срок за записване? Ако се намери още някой от Варна за компания току виж ..... "ПАЕХАЛИ" ....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предложение за нова среща

                          Краен срок няма, въпросът е със спането. Ако караш с 70км/ч ще пристигнеш за 6-7 часа. А и без Газката да дойдеш пак ще е добре. Ще се запознаем, ще видиш кой, какво е направил по машината си, ще те приемем в клуба... Все ще се качиш при някой на разходката.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Предложение за нова среща

                            Аз нямам газка но ще доида със колата броите ме и мен.Но мисля че този хотел е много неподходящ защото е на главният път и е със натоварено движение а и толкова джипки каде ще ги съберем а и познавам манталитета на местните рокери и им нямам доверие
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • #15
                              До: Предложение за нова среща

                              Ами Ради няма друг подходящ в нашето село.До хотела минава и друга уличка на която може спокойно да се разположат всички джипове,пък и хотела има собствен двор за най лачените69-ки.
                              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X