Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за нова среща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Предложение за нова среща

    Първоначално публикуван от moni_ts Преглед на мнение
    Здравейте колеги,
    преди 2 - 3 дни разговарях с Драго от Бяла Слатина и той ми каза, че ще има сбирка на Клуб ГАЗ 69. Аз не карам ГАЗ 69, а УАЗ 469. Мога ли да присъствам на срещата и аз?
    Е как да неможе!Няма да върнем колега който кара същата марка джип с малка разлика в цифрите!Тъкмо ще видиш доста различни 69–ки и току виж на следващата сбирка се оборудваш и ти с ГАЗ–ка!
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #32
      До: Предложение за нова среща

      Аз предлагам на срещата Стоян( и всеки друг, който има идеи) да донесе проектите за емблема и с гласуване да изберем емблема на клуба.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #33
        До: Предложение за нова среща

        Аз, като фен на ретрото, предлагам между двете предни гуми да се вмъкне рожденната дата на модела - 1953.
        0886 854 174

        Коментар


        • #34
          До: Предложение за нова среща

          Стояне здравей,
          ако носиш разпечатки на хартия на различните варианти на емблема на клуба, съобрази размера на хартията, за да може всичко да се чете нормално от дистанция. Като размер на буквите могат да ти служат надписите отзад по съвременните коли.
          ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
          д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

          Коментар


          • #35
            До: Предложение за нова среща

            Стояне,
            преди време и на мен ми се въртеше в главата идея за лого на клуба на базата на руското лого. Ако имаш мерак хвани се да доразвиеш това, прилагам няколко снимки с варианти. Разбира се няма "България" в надписа. Поздрави!
            Прикачени файлове
            ГАЗ 69, Chevrolet Blazer 99
            д-р инж. Георги Попов - 0877 719 701

            Коментар


            • #36
              До: Предложение за нова среща

              Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
              Е как да неможе!Няма да върнем колега който кара същата марка джип с малка разлика в цифрите!Тъкмо ще видиш доста различни 69–ки и току виж на следващата сбирка се оборудваш и ти с ГАЗ–ка!
              Много добре бройте ме .Ще има ли разходка из гората?В каква посока ?

              Коментар


              • #37
                До: Предложение за нова среща

                И Чипровската група ще сме там,сега водиме преговори с жените за препиването....извинете -преспиването
                Там сме -поне пет дзвера
                няма начин да няма начин
                http://album.bg/offroad_
                0878 613 163

                Коментар


                • #38
                  До: Предложение за нова среща

                  Записвам се и аз.
                  Кирил Цветанов - Видин.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Предложение за нова среща

                    Киро, да направиме организация да отидем заедно, какво ще кажеш
                    0887613063-дрънни ако речеш
                    няма начин да няма начин
                    http://album.bg/offroad_
                    0878 613 163

                    Коментар


                    • #40
                      До: Предложение за нова среща

                      Като, наближи датата ще се чуем задължително.
                      Поздрави !!!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Предложение за нова среща

                        Добре е в графика на срещагт освен карането, яденето и пиенето, приемането на нови членове и избор на емблема да включим и разглеждане на интересни Газки от Зверино.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Предложение за нова среща

                          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                          Добре е в графика на срещагт освен карането, яденето и пиенето, приемането на нови членове и избор на емблема да включим и разглеждане на интересни Газки от Зверино.
                          Ами да Жоро,имах идея да покажа набързо няколко ГАЗ-ки,стига да намерим малко свободно време.Утре или в сряда ще направя семпъл график за двата дни на срещата.
                          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Предложение за нова среща

                            Ето график за предстоящата среща на клуб ГАЗ-69 (17-18 април),горе долу нещата стоят така:
                            17.04.2010
                            Пристигане в Зверино 10-10.30ч (11.00 най късно) ,събираме се на площада в центъра на селото(там има заведение и магазин за хранителни стоки),напазаруваме и тръгваме на разходка в балкана,като по някое време ще спрем за да направим барбекю и лека раздумка...
                            Връщане от разходката 18-18.30ч,настаняване в хотела ,контене и към 20.00ч се събираме в ресторанта на хотела за голямата раздумка.
                            18.04.2010.
                            10.00.ч Провеждане на събрание на клуб ГАЗ-69,приемане на нови членове като след това ще разгледаме клубните машини-кои какво е направил по своята машина.Ако остане време ще разгледаме няколко от местните ГАЗ-ки.


                            Това е сценария за предстоящата среща,ако имате някакви забележки и предложения моля да пишете по темата.Поздрави!!!
                            Последно редактирано от Светозар Стеев; 23-03-10, 22:03. Причина: допълване
                            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Предложение за нова среща

                              На линия съм,пишете и мен 2бр хора.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Предложение за нова среща

                                Здравейте колеги.Имам няколко въпросителни за предстоящата среща.
                                До момента се очертава да бъдем около 30 човека(по груби сметки) и доста от вас изразиха желание за печено агне,то е осигурено и при тази бройка ще излезе 5-6лв максимум на човек.Хотелчето е запазено изцяло за нас и трябва да решим какво да поръчаме за вечерята(един вид предварително меню),за да не се окаже че трийсе и повече човека трябва да чакат сума време за приготвяне на различни ястия.
                                Предлагам да поръчаме по една шопска салата или овчарска и някаква пържола(свинска или пилешка),питиетата са по лесни.Говорих с шефката на хотела за някаква музичка-каза ,че ни трябва само лаптоп другите неща са от нея,усилвател и т.н.

                                Обадиха ми се доста хора а и от други теми чета че има още желаещи за тази среща.Ще помоля Жоро Василев да обнови списъка с желаещите за мероприятието тъй като остава малко време и все още не съм ангажирал другата къща за гости.Поздрави!

                                П.П.Някои хора се двоумят-не се чудете ами идвайте,всяка среща на Клуб ГАЗ69 е запомняща се!
                                ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X