Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Част от житието на един боец-ГАЗ69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

    Първоначално публикуван от beetle Преглед на мнение
    Поздрави за добре направения ремонт и подобрения. Мисля, че ще бъде хубаво за джипката
    да получи и преден блокаж. Доста по-рано щеше да го изкачиш с помоща на предните гуми.
    Приятни забавления!
    Здравей!Това екстремче го пробвахме като за "експерти" на предстоящата клубна среща(и състезание),няма място за изсилка и е малко диагонално разположено,та зависват гуменките!Обикновена джипка без гуми няма никакви шансове...За предния блокаж съм малко скептичен...имам го от 1,5-2г. ,но все още не се решавам да го монтирам,просто не изпитвам нужда от него.
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

      Да вземеш да ми го продадеш тогава блукажа щом нямаш нужда от него
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

        Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
        Да вземеш да ми го продадеш тогава блукажа щом нямаш нужда от него
        Здрасти Ради!Можеби все някога ще го монтирам този блокаж и тогава ще видя каква е разликата с двата блокажа.Такива неща трудно се решава човек да ги продаде,пък и все някога ще почна да стягам и другата джипка и за там ще трябва блокажче...
        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

        Коментар


        • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

          Светьо,бии една заварка на задния диф и сложи шпера отпред,после пак ще си пише ме само да падне много сняг.

          Коментар


          • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

            Браво зари тази текезесарка просто няма спирка поздрави

            Коментар


            • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

              Зари,сега е време да покараме на сняг ,да тестваме машините,пък да направим и малко видео?!Поздрави.

              Коментар


              • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                здравейте колеги просто ме накархте да върна лентата назад 4 години тогава се задомих с моито ТКЗС благодаря за разказа с картинки съпреживях цялата история респект
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00084.jpg
Прегледи:1
Размер:132.1 КБ
ID:5346431

                Коментар


                • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                  Ето тук решихме да се пробваме с Лебетката:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19.jpg
Прегледи:1
Размер:200.5 КБ
ID:5350132Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.jpg
Прегледи:1
Размер:200.9 КБ
ID:5350133Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17.jpg
Прегледи:1
Размер:195.8 КБ
ID:5350134Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18.jpg
Прегледи:2
Размер:201.5 КБ
ID:5350141

                  Коментар


                  • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                    Първоначално публикуван от Цендо Преглед на мнение
                    Ето тук решихме да се пробваме с Лебетката:
                    Мммм-даа,но неможа задълго да ни помогне лебедката през неделното каране!Крайно време е да сменя жигуловия алтернатор,че няма никаква сила лебедката,даже гасне моторот от загуба на искра.Просто тая лебедка гълта де що види ток у джипката.Почивния ден се оказа слънчев и приятен за мачкане на снежеца.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1503.jpg
Прегледи:2
Размер:131.7 КБ
ID:5350192

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1501.jpg
Прегледи:2
Размер:111.1 КБ
ID:5350193
                    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                    Коментар


                    • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                      Колко ампера е жигуловият? Аз съм с от БМВ 5ца мисля че е 80А, ток да те убие има
                      Газ 69 2.4i
                      Густо майна, пътят свърши !!!
                      GSM: О895 7О6О59

                      Коментар


                      • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                        Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                        Колко ампера е жигуловият? Аз съм с от БМВ 5ца мисля че е 80А, ток да те убие има
                        Зари има от БМВ 7- ца, над 100 ампера, ама защо още не го е монтирал ?

                        Коментар


                        • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                          Жигуловият е 40А по спомен и не смогва,направо гасне мотора за ток.
                          Да Кире имам алтернатор от БМВ7-ца и чака монтаж.Вече ме е срам да размотавам лебедката,ефективноста и е около 3-4м.преди да спре за ток.Сега привеждам гаража в "ред" и след това трябва да поработя по джипката.
                          ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                          Коментар


                          • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                            Джипката пак е в бокса.Теглих един колега през една дълбока рекичка понеже си беше удавил Фронтиерата и имах съмнение,че е влязла вода в дифовете.Оказах се прав ,но само в задния диф се беше пресякло маслото.Източих маслото ,но се показаха и съвсем дребни стружчици...а същевременно и задния блокаж нещо не ми харесваше как сработва и реших да отворя из основи за да видя какво става вътре.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1593.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5368359

                            С короната и пиньона всичко си е наред.С полуоските също.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1596.jpg
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:5368360

                            Ето от къде са тези дребни стружчици.Палците от вътрешната страна са съвсем леко износени.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1599.jpg
Прегледи:1
Размер:127.9 КБ
ID:5368361

                            Видимо блокажа си е перфектен,но ми сработва постоянно и чертае по твърдите настилки.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1600.jpg
Прегледи:1
Размер:80.3 КБ
ID:5368362

                            Истината е ,че доста тормозих джипката на трасето,там в онази дупка...Боксувах доста(може и 20мин.все едно карах държавна Жигула),а джипа беше наклонен много и реално блокажа е останал без смазване,понеже маслото се е стекло в ръкава(по едно време взе да издава едно странно присвирване,явно доста се е сгорещило вътре).До тогава работеше перфектно,но след това започна да чертае и щрака.Палците са износени само от едната страна демек при движение напред,ако всеки един палец го обърна на 180градуса ще работи по нова не-наранена страна и евентуално на задна може да създава проблеми.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1601.jpg
Прегледи:1
Размер:98.0 КБ
ID:5368358

                            Явно ще трябва да сложа и по-качествено масълце!
                            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                            Коментар


                            • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                              И повечко, да е над нивото явно.
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар


                              • От: Част от житието на един боец-ГАЗ69

                                За първи път чувам някой да се оплаква, че блокажа му работи хубаво, та чак и моста да отвори да види, каква е тази нередност Обикновено е обратното...
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X