Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето една Газка и от мен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ето една Газка и от мен

    Да какви подобреня има
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • До: Ето една Газка и от мен

      Извиняваи но после гледах клипа и видях че има блукажи,и да тажа че мен много ме ядосва точно това потскачане на задницата на джипа и затова слагам такива амортесьори защото губи сцепление задницата и започва да буксува особено зимно време какви ядове съм брал
      Първоначално публикуван от meto_ Преглед на мнение
      Какво ще кажете за мойта машинка
      [ATTACH]134480[/ATTACH]
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • До: Ето една Газка и от мен

        Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
        Извиняваи но после гледах клипа и видях че има блукажи,и да тажа че мен много ме ядосва точно това потскачане на задницата на джипа и затова слагам такива амортесьори защото губи сцепление задницата и започва да буксува особено зимно време какви ядове съм брал
        Колега газката няма блокажи просто в този слчай вече беше останала без никакви амортисьори смо на ресьори затова така подскача
        Последно редактирано от meto_; 09-12-09, 16:43.

        Коментар


        • До: Ето една Газка и от мен

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Супер е! Виждали сме я да участва в много състезания. Дай повече информация за нея.
          Благодаря! По джипа няма много подобрения,двигателя е от газ24 скоростите са от УАЗ диференциалите са 37 зъба има газово маслени амортисьори и май е това.

          Коментар


          • До: Ето една Газка и от мен

            Еми точно да аз какво казвам това ме ядосва и съм брал ядове от тази работа,а ти какво ме разбра че казвам,споменавам за блокажи защото видях да буксуват и двете задни но явно съм се объркалсори.
            Първоначално публикуван от meto_ Преглед на мнение
            Колега газката няма блокажи просто в този слчай вече беше останала без никакви амортисьори смо на ресьори затова така подскача
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • До: Ето една Газка и от мен

              [QUOTE=t72;949448]Колега, доколкото виждам тази книжка е на български.От къде се здоби с това? Много изкам да имам такава.Помогни ми.Моля.

              Ето линк към цялата книга в djvu файл. Всеки от колегите може да си го изтегли.
              http://www.megaupload.com/?d=CLAV5OEP
              Дано ви е полезна. Успехи!
              0886 854 174

              Коментар


              • До: Ето една Газка и от мен

                Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                А и хебела на волана е заварван от двата един дали е правилно незнам но нямах друга идея за направата му
                Градски, хебел НЕ се заварява. Търсиш си белята.
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар


                • До: Ето една Газка и от мен

                  Хебел и ресьор се заваряват, но от МАЙСТОР
                  Виждал съм и има доказани случеи че може да се направи, правило се е и ще се прави, но пак повтарям само от компетентни хора и не в домашни условия.

                  Аз лично за мене си небих го направил

                  Давайте снимки не работите ли по Гасока?
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • До: Ето една Газка и от мен

                    Заварен ресьор и да се счупи, едва ли ще има много сериозни последствия. Какво би могло да коства скъсана заварка на хебел? ... Ако има колега, който го е правил, нека сподели каква технология е ползвал, евентуални сметки. Коста например използва хидравлика от Исузу, ако не се лъжа и почти никакви доработки по шасито или рязане на хебел не се налагат.
                    0886 854 174

                    Коментар


                    • До: Ето една Газка и от мен

                      Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                      Заварен ресьор и да се счупи, едва ли ще има много сериозни последствия. Какво би могло да коства скъсана заварка на хебел? ... Ако има колега, който го е правил, нека сподели каква технология е ползвал, евентуални сметки. Коста например използва хидравлика от Исузу, ако не се лъжа и почти никакви доработки по шасито или рязане на хебел не се налагат.
                      Да за хебел незнам дали е добре да се заварява,гледам по Руските форуми го правят,ама за мен е под въпрос?
                      И на мен ми предстои такава манипулация и колегата NIK е прав,че се заварява от майстор!?!
                      П.П. Вече втора година карам с заварен главен лист на ресьор,но и Иван е прав ,че последствията за счупен ресьор ще са по малки, а за управлението не е ясно......
                      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                      Коментар


                      • До: Ето една Газка и от мен

                        Виждал съм заварен хебел на УАЗ и BMW и до сега не е мръднал. Усилен е от всички страни.

                        Коментар


                        • До: Ето една Газка и от мен

                          Абе хора, да не сме в БГмама та си говориме глупости. Всичко може да се завари, което не може да се завари сигурно може да се залепи. Аз съм виждал заварено бръснарско ножче, ама това не го прави по добро за бръснене. Хебел НЕ се заварява не защото не може, а защото НЕ ТРЯБВА. Руснаците ги оставете на страна, тяхното е по други причини.
                          Не си играйте, стават бели.
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • До: Ето една Газка и от мен

                            Приателю Ник аз правя джипката отвън на полеви условя и сега тук е 30-40см сняг и нестава за работа,а до колкото стои въпросът за заварката на хебела вече има няколко заварени по същият начин както аз съм заварил моят и нямат мърдане.А да кажа и за хидравликите дето слага Коста са от даихатсу роки
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • До: Ето една Газка и от мен

                              Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                              Приателю Ник аз правя джипката отвън на полеви условя и сега тук е 30-40см сняг и нестава за работа,а до колкото стои въпросът за заварката на хебела вече има няколко заварени по същият начин както аз съм заварил моят и нямат мърдане.А да кажа и за хидравликите дето слага Коста са от даихатсу роки
                              Щом не става за работа сядай и запивай че времето е пивко
                              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                              Коментар


                              • До: Ето една Газка и от мен

                                Радо така и така го почваш от "А" автономната печка има приложение.Ако няма да се придържаш към оригинала на ГАЗ-69 монтирай си ладово парно.Голям кеф е.Страшилище е за студа.Аз сложих от 2105 заедно с възуховодите.Предния джам го суши за секунди.Духа и на страничните.Успехи в светлото начинание.Весела Коледа!
                                088пет16пет3пет7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X