Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ69 с Mercedes 2.4 d help?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    имам един познат който направи същата процедура ( сложи допълнителни листи) и доста се лифтова УАЗ-а с тях въпреки тажкия двигател но дори при движение по асфалт е истинска камъкотрошачка сега.

    Коментар


    • #17
      Здрасти,на моята газка съм сложил 2.3d опел с мерцедесова кутия.Същия проблем.След2часа мислене и 2 дена правене и 70лв. за аргон ваната на картера и смукатела са в задния край на картера.Стана перфектно.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        Ела да го видиш нагледно, картера се завърта на 90 градуса с планка и става идялно
        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
        0884837709
        0878383528

        Коментар


        • #19
          До: ГАЗ69 с Mercedes 2.4 d help?

          Zdravei az imam sa6tata djipka ot baq vreme moita bolka e sa6ta i smenqx resiorite i gi podsilvax no se naloji da podlagam na tamponite


          На български:

          Здравеи аз имам сЪЩата джипка от бая време. Моита болка е сЪЩата. И сменях ресьорите и ги подсилвах, но се наложи да подлагам на тампоните
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 02-02-08, 18:02. Причина: Моля пишете на кирилица

          Коментар


          • #20
            До: ГАЗ69 с Mercedes 2.4 d help?

            Колега, усили ресьорите с по 2 листа и направи шина на картера и Всичко ще е 6
            Последно редактирано от Pursie; 06-07-08, 12:33. Причина: правопис
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X