Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Друго си е истинската машина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Друго си е истинската машина

    http://vbox7.com/play:24e9ae1bЕдин клип
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

  • #2
    От: Друго си е истинската машина

    Интересен клип , достоен за дълбокосмислена тема и наистина друго си е с истинската машина
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #3
      От: Друго си е истинската машина

      Този клип го гледах днес . Найстина е интересен и Текезареца е голяма машина ! А пък 100-така е изгасен за да не смукне вода , че е до там
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Друго си е истинската машина

        Този клип и много други могат да бъдат видяни в темата за Клипове с Газ-69
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #5
          От: Друго си е истинската машина

          Извинявам се че не съм обърнал внимание да го кача тамКойто може да го премести
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #6
            От: Друго си е истинската машина

            Абе Стария,този клип го знае всяко хлапе,ха!Има го навсякъде..........!Интерес буди самото удавяне на Кукурузера...
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • #7
              От: Друго си е истинската машина

              Ако си купя такава Тойота ще дам на всички желаещи собственици на Газ 69 да си направят клипчета, как ме теглят на различни терени.Поздрави!
              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
              Враца

              Коментар


              • #8
                От: Друго си е истинската машина

                Теглил съм с Пасат дизел трактор, това значи ли, че Пасата е по теглещ от трактора?
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  От: Друго си е истинската машина

                  Мисля,че за тази Тойота става на въпрос!Както се вижда бая вода е глътнала!


                  Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                  Ако си купя такава Тойота ще дам на всички желаещи собственици на Газ 69 да си направят клипчета, как ме теглят на различни терени.Поздрави!
                  Генчо пожелавам ти най-искренно да си купиш такваз Тойотка,но чак през такива води да не се налага да те теглиме с "чирепите"!
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Друго си е истинската машина

                    Клипа наистина е мн. добър. Брава на руската машина. Железна е Къде ли съм тръгнал аз с моето Терано

                    Коментар


                    • #11
                      От: Друго си е истинската машина

                      Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                      Абе Стария,този клип го знае всяко хлапе,ха!Има го навсякъде..........!Интерес буди самото удавяне на Кукурузера...
                      Ше го знае всяко хлапе ящото е хлапе и рови из компютъра а аз Заре съм дърт и прози случайно го открихНе ми найди маану


                      Поздрави на Зверино.
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #12
                        От: Друго си е истинската машина

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Ше го знае всяко хлапе ящото е хлапе и рови из компютъра а аз Заре съм дърт и прози случайно го открихНе ми найди маану


                        Поздрави на Зверино.
                        Стария не се оправдавай!Виноват!
                        А-а-ако се поразровиш в темата за клипове с ГАЗ-69,ще откриеш минимум дузина достойни машини за гледане и дискутиране на възможностите на същите!Приятно гледане.
                        Поздрави от Зверино!
                        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Друго си е истинската машина

                          Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                          Стария не се оправдавай!Виноват!
                          А-а-ако се поразровиш в темата за клипове с ГАЗ-69,ще откриеш минимум дузина достойни машини за гледане и дискутиране на възможностите на същите!Приятно гледане.
                          Поздрави от Зверино!
                          Виноватама темата с клиповете я видях със закъснение.Къде съм зяпал не знам

                          А иначе клипчета си тегля и от ю тубето
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X