Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разнообразни въпроси от Map4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разнообразни въпроси от Map4

    Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
    Иначе поподмених това онова по Нивата, днес ми свършват заварките и само мисля да сложа едни нови гуми, но се чудя какви.... Казаха ми, че оригиналните руски на Нива били читави...аз в Балкана ще я карам основно и не ми трябва за асфалт - асфалта ще е инцидентно каране...
    Като сложа гумите ще мина стенд и май туй то започвам да си карам
    Щом търсиш гуми за Балкана твоите гуми са Ласа ОК-144.По-високи са от Волтаир Вли-5,с по-добра шарка и се представят доста по-добре и в кал и в сняг.Карал съм във всякакви условия и двата модела гуми и съм много по-доволен от Ласата.Ако действително ще караш колата само в гората можеш да заложиш и на някои регенерати,но общо взето са груби и тежки,т.е. не са подходящи за асфалт.Смятам,че като диаметър и ширина Ласата е подходящата гума за Нива.Разбира се с уговорката,че колата няма да се кара по размекнати мочурливи терени и блата.

    Коментар


    • #17
      До: Разнообразни въпроси от Map4

      Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
      Щом търсиш гуми за Балкана твоите гуми са Ласа ОК-144.По-високи са от Волтаир Вли-5,с по-добра шарка и се представят доста по-добре и в кал и в сняг. Смятам,че като диаметър и ширина Ласата е подходящата гума за Нива.
      С Ласа ОК 144 клиренсът на Нива се увеличава, проходимостта в сняг и кал също, но при големи трапове и пълни завои гумите стържат по калниците. Диаметърът им превишава препоръчания мах от производителя, претоварва се съединителят и след як офф може да се наложи да си ходиш пеша или, ако умееш, ще превключваш скоростите без амбриаж.
      Последно редактирано от trapper; 31-03-10, 20:55. Причина: допълнение
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #18
        До: Разнообразни въпроси от Map4

        Предложиха ми вчера гуми Ласа с джанти за 400лв комплекта.
        Мисля още,че доста се изхарчих послендите дни...
        Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X