Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Луфт на волана при 21213

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Луфт на волана при 21213

    Hmmm
    Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
    Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
    www.dakarbg.bg
    www.rallyraid.bg

    Коментар


    • #17
      От: Луфт на волана при 21213

      Има 2 вида секторни кутий за нива.С дълъг прът срещал съм при 1.6 и 1.7 карбуратор,като заместител е 2105/2107.Също така има и с малко по-къс прът-срещал съм при 1.7моно инжекцион,предполагам и по-старите инжекциони,който са без хидравлика са с подобна кутия.

      Коментар


      • #18
        От: Луфт на волана при 21213

        Моята е с дългия прът, но от "петицата" главния хебел не пасва. Сега ще се огледа за Жигулин, както казва Ясен. Благодаря.
        "Успехът се състои в това да вървиш от една грешка към друга, без да губиш ентусиазъм."
        сър Уинстън Чърчил

        Коментар


        • #19
          От: Луфт на волана при 21213

          Първоначално публикуван от morrt Преглед на мнение
          Моята е с дългия прът, но от "петицата" главния хебел не пасва. Сега ще се огледа за Жигулин, както казва Ясен. Благодаря.
          Жигулата е с къс прът,доста къс-шлиците на 3-4см от самaта кутия.Не стават за каквато и да било нива.Щом казваш,че имаш проблем с хебела,свали си го от старата кутия.

          Коментар


          • #20
            От: Луфт на волана при 21213

            Имам опасения, че може да се пукне. не съм от БАШ майсторите. А може и да е поизносен - още не съм я почнал.
            "Успехът се състои в това да вървиш от една грешка към друга, без да губиш ентусиазъм."
            сър Уинстън Чърчил

            Коментар


            • #21
              От: Луфт на волана при 21213

              Първоначално публикуван от morrt Преглед на мнение
              Имам опасения, че може да се пукне. не съм от БАШ майсторите. А може и да е поизносен - още не съм я почнал.
              Туй чудо го има като ново в магазин.Струва около 8-10лв.

              Коментар


              • #22
                От: Луфт на волана при 21213

                Не знам дали говорим за едно и също нещо тогава. Днес в Хасковския магазин ми казаха, че не се предлагал главният хебел като отделна резервна част. Пак да повторя, че под "главен хебел" разбирам хебелът, който излиза отдолу към кормилните щанги. Да не би аз да съм в грешка и да не мога да обясна на продавача. Сега ще потърся по схемата да покажа за кое еди реч.
                "Успехът се състои в това да вървиш от една грешка към друга, без да губиш ентусиазъм."
                сър Уинстън Чърчил

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X