Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива 25 000 км.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Забравих да кажа че съм слагал по още един комплект щанги отзад /щангите които държат задният мост/заварявахме допълнително ухо за всяка щанга и на всякъде са по две-много щанги,много нещо-иначе те са малко ламаринени и се късат много бързо-на мен ми се късаха най редовно и не е много приятно Усливал съм я Нивата навсякъде кадето съм се сетил по най-различни начини-щото иначе не издържа много и има голяма вероятност да те остави в калта някъде

    Коментар


    • #17
      Ясно , ясно.Значи сега като взема Уазката , трябва да я разглобя цялата и да я сглобя на ново както си му е реда.Ми нищо , това въобще не ме плаши
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от kiki.t
        Ясно , ясно.Значи сега като взема Уазката , трябва да я разглобя цялата и да я сглобя на ново както си му е реда.Ми нищо , това въобще не ме плаши
        УАЗката не е Нива
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #19
          Ми не е , ама гледам и за нея такова....Кво казват де.То и в тва си има хубост.Да си го направиш ти както на теб ти харесва.
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • #20
            пак ще се повторя с "вица" : "Западната кола я караш 3 години и зпочваш ремонтите, Руската я РЕМОНТИРАШ 3 години и започваш да караш" (е пак продължават ремонтите де), Но ако си "майстор" и да подтягаш те кефи няма по добро от УАЗ или Нива - еФтинко, проходимо, пипнато от Теб

            Коментар


            • #21
              Що бе Алекс? Кво лошо има в това да си направиш нещо сам по колата , както на тебе ти харесва? Още повече пък ако е необходимо
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #22
                и аз имах нива,про4етох 4е на някои му е блокирала главината,а на мен ми се счупи предна поуоска в движение, след всяка РАЗХОДКА сменях по нещо от окачването,но кво пък поне я карах ДУШМАНСКИ като за последно ,а КЕФ ЦЕНА НЯМА.Все пак всеки сам си преценява за какво му е нужна НИВАТА нали.
                ПАВКО
                0888802068

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от kiki.t
                  Що бе Алекс? Кво лошо има в това да си направиш нещо сам по колата , както на тебе ти харесва? Още повече пък ако е необходимо
                  Кики, къде видя да казвам че е лошо? Напротив - стига да те кефи, жалко че мен въобще не ме кефи - обичам да карам, не да оправям, но винаги се налага

                  Коментар


                  • #24
                    вж. желанието на куадра

                    Коментар


                    • #25
                      Модератора да изтрие горното мнение - Софианитка определено не е експерт в дуракоустойчивите возила.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        alex , така де , то си е до човека.А и дали има свободно време и условия е важно също.
                        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                        Суперскан България www.decbg.com
                        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                        Коментар


                        • #27
                          лада нива на 25000

                          направо чета за апокалипсис,моята да не е правена в Япония-за 40 000 км. никакви проблеми-нищо не е сменяно и всичко си е наред

                          Коментар


                          • #28
                            Мани, мани... И аз сто пъти се прекръстих, докато четох и накрая стигнах до единствения възможен извод, че моята просто вече се е разпаднала, но не съм разбрал, щото не си падам техничар изобщо. Та следствие на получения уплах, реших в най-скоро време да я закарам в някой сервиз да я погледнат колко кардана са й изпадали и колко квартета (пардон - карета) са й за смяна...
                            Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Little Joe
                              Мани, мани... И аз сто пъти се прекръстих, докато четох и накрая стигнах до единствения възможен извод, че моята просто вече се е разпаднала, но не съм разбрал, щото не си падам техничар изобщо. Та следствие на получения уплах, реших в най-скоро време да я закарам в някой сервиз да я погледнат колко кардана са й изпадали и колко квартета (пардон - карета) са й за смяна...

                              моята беше на сервиз преди седмица-за смяна на масло и направиха цялостен оглед -всичко и е на мястото,но ще взема да се направя на уплашен,защото................знам ли

                              Коментар


                              • #30
                                Карах такова животно (1.7) 4 години и наистина съм доволен, че вече го няма. Остана ми поуката, че чисто новата кола невинаги е кола.
                                Единствено двигателят не се трошеше постояно. Всичко друго непрекъснато ме изненадваше с нещо. Освен това на третата година имаше много сериозна корозия. Като добавим и немного силния мирис на бензин в купето ) Оказа се че кой знае защо са монтирали отдушника на резервоара в купето зад дясната кора))
                                Течеше само оттам, където имаше налята някаква течност. И на мен като на Quadra ми блокира лагер на главината и усещането е пренеприятно... Освен това през много малък интервал се налагаше да се обира луфта от секторната кутия. Накрая ми писна и я оставих с половин оборот луфт. ...Винаги имах под седалката резервен комутатор, а той (би трябвало) да надживява колата. Това е тотално сбъркан автомобил.. Само Москвич Алеко ме е разочаровал повече. Проходима е, когато върви, но цялата се гъне и суче така, че пластмасовите облицовки отвътре се пукат. Вечно има нещо за дооправяне... Намразих я тотално, когато заради нея си изпуснах самолета... Купи я познат и ми е съвестно, но той изпод нея обяснява че това е най-хубавата кола. Кара я от време на време...
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X