Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на скоростна кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Смяна на скоростна кутия

    Аз пък си мисля, че производителя си е сметнал всичко и е поставил отворите за наливане на масло на нужното място. Не виждам защо трябва да се правят експерименти с наливане на повече масло от незнам си къде и т.н. Единствено може при наливане на ново масло колата да се повдигне от едната страна за да може да се вкара малко /казвам малко/ повече масло което може да слее докато се завърти пробката при нормално положение. Аз бих казал, че достатъчно и качествено масло, предписано от производителя е най-важното!!!
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #17
      До: Смяна на скоростна кутия

      Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
      Нали не искаш да ми кажеш, че маслото се налива през отдушника. Питам защото познавам човек, който беше наливал двигателното масло през отвора на пръчката. С пускането на старото маслото се справил ама с наливането на новото голям зор видял...
      Не разбирасе източва се през пробката на ламаринения капак а за пълни през тази която се пада до предния кардан от ляво.Но както колегата Ясен е казъл може да налееш от кадето искаш стига да спазиш количеството а то е 1.3л.И повече да сипеш не е страшно но все пак тя и така пуска а смятай ако сипеш поече.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #18
        До: Смяна на скоростна кутия

        Благодаря за съветите,вече си взех с.к.от 1500 и утре започваме демонтаж и монтаж на новата(стара)кутия.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X