Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща Lada Niva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща Lada Niva

    Днес окончателно говорих с хижарите на Чумерна.
    Всичко е нормално,места ще има за всички.
    Ако някой в последния момент реши да тръгне също няма да има проблем с настаняването-/свободни места има в повече/.

    Коментар


    • От: Среща Lada Niva

      Ямболската група е готова.
      Сутрината в 9ч. тръгваме от Ямбол.
      С мен ще са и двата телефона от профила ми,тъй че който реши нека звънка спокойно на който му е удобно.
      Ако всичко е нормално около 11ч. ще сме пред х.Чумерна.
      Там е и сборният пункт за всички.
      Следобед намеренията са за разходка,вечерта банкет.

      Коментар


      • От: Среща Lada Niva

        Нива-срещата приключи. Въпреки,че бяхме само 6 машини-/5 Ниви+1 Сузуки/ прекарахме добре. Благодарности на всички,които успяха да дойдат. Поздрави и на тези,които имаха желание,но не успяха да се включат. До нови срещи. Пускам това което успях да заснема:
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Янко Желязков; 18-12-11, 15:50.

        Коментар


        • От: Среща Lada Niva

          Като гледам снимките добре сте си изкарали!Поздравления!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: Среща Lada Niva

            Събрахме се хапнахме, пийнахме,покарахме малко абе добре си беше.Имах и възможност да изпробвам и джака,докато другите още спяха с Янко решихме да се бухнем малко в прясно навалелия сняг
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Среща Lada Niva

              Янко, поздрави за снежната среща! Надявам се, че с Живко добре сте се забавлявали в снега!
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • От: Среща Lada Niva

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Янко, поздрави за снежната среща! Надявам се, че с Живко добре сте се забавлявали в снега!
                Здравей Драго-съвсем си прав.
                Със Живко още в ранни зори се окопахме качествено в замаскирани от снега и шумата коловози.
                И двамата естествено останахме доволни от атакувания път.
                П.П.Имаме и извод от сутрешната разходка:Новият джак на Живко работи перфектно.
                По тази причина за следващия път съм намислил да атакуваме терен с още по-големи коловози и естесвени препятствия.
                Последно редактирано от Янко Желязков; 18-12-11, 20:38.

                Коментар


                • От: Среща Lada Niva

                  Срещата беше много добра,хапнахме пийнахме и малко покарахме
                  за повече снимков материал колегите от Силистра дано да пусанат
                  0898707872-Здравко

                  Коментар


                  • От: Среща Lada Niva

                    Хубава среща, но много беден снимков материал засега...Не ми се вярва от 20 човека да има само 10-15 снимки.

                    Коментар


                    • От: Среща Lada Niva

                      Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                      Хубава среща, но много беден снимков материал засега...Не ми се вярва от 20 човека да има само 10-15 снимки.
                      Привет Найдене, срещата не беше лоша ама ти къде беше?Имам малко снимки като ги обработя ще ги пусна.
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: Среща Lada Niva

                        Сега нали е сезона на прасетата и всяка седмица съм нанякаде, затова щеше да е хубаво датата на срещата малко да се отложи за след празниците, но да сме живи и здрави пак ще се съберем. Хайде, Живко пускай големите картинки!

                        Коментар


                        • От: Среща Lada Niva

                          Абе то касаплък,касаплък ама следващия път те слагам главен организатор на срещата.
                          Разбира се и ти ще предложиш датата и ние-/който го устройва/ ще дойдем.
                          Аз,/само да е живот и здраве и машината ми да върви/ се записвам от сега да участвам.

                          Коментар


                          • От: Среща Lada Niva

                            Добре, аз пък от сега казвам къде ще се проведе мероприятието - летището до Сливен! Място бол, равно, широко - тъкмо като за теб Янко. Ако искаш и на челна стойка си я изправяй Нивата... И понеже от сега си се записал без да знаеш къде ще се проведе мероприятието, нямаш право да се отказваш.

                            Коментар


                            • От: Среща Lada Niva

                              Колеги тази седмица се заформя една разходка с преспиване до вр,Чумерна който иска да заповяда
                              0898707872-Здравко

                              Коментар


                              • От: Среща Lada Niva

                                На 23-24 ноември(петък и събота) със преспиване,Силистренската група ще бъдем на х.Буковец в твърдишкият балкан,имаме и една заявка от Ямбол,заповядайте на срещата.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X