Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща Lada Niva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща Lada Niva

    По принцип ми се идва на среща на нивоводите, но района на х.Чумерна не ми харесва, а не мога и да дам предложение друго за място в центъра на България, защото не ги знам толкова добре.Също така съм планирал да присъствам на офроуд мероприатията на 17-18 около Пловдив.Приятно изкарване все пак от мен

    Коментар


    • От: Среща Lada Niva

      Жалко че нямаш възможност да дойдеш да се видим щяхме да си изкараме много приятно
      а и ни трябваше колега който може да документира всичко
      0898707872-Здравко

      Коментар


      • От: Среща Lada Niva

        Момчета,време няма!!!
        Ако ще правим среща пишете за да звъня и да запазвам места.
        За сега няма как да действам по въпроса тъй като няма нито един,който да е посочил,че със сигурност ще идва???

        Коментар


        • От: Среща Lada Niva

          От Силистра се очертават три Ниви,остава да уточним колко човека общо ще бъдем.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Среща Lada Niva

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            От Силистра се очертават три Ниви,остава да уточним колко човека общо ще бъдем.
            Добре-очаквам да пишете.
            Ние от Ямбол за сега сме 2 Ниви.
            Други кандидати?

            Коментар


            • От: Среща Lada Niva

              Уточнена ли е бройката на кандидатите за х.Чумерна?
              Моля,тези които се включиха в темата през миналите дни нека окончателно да пишат дали ще идват или съответно няма да идват за да мога да уредя нещата с местата.
              Иначе рискуваме да отидем и да се окаже,че няма места.Все пак наближават празници и повечето хижи ще са заети.

              Коментар


              • От: Среща Lada Niva

                Аз за огромно съжаление няма да мога да дойда, приятно прекарване.
                Land Rover Discovery II 3,9 V8
                Лада Нива 21214 1,7i

                Коментар


                • От: Среща Lada Niva

                  Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                  Уточнена ли е бройката на кандидатите за х.Чумерна?
                  Моля,тези които се включиха в темата през миналите дни нека окончателно да пишат дали ще идват или съответно няма да идват за да мога да уредя нещата с местата.
                  Иначе рискуваме да отидем и да се окаже,че няма места.Все пак наближават празници и повечето хижи ще са заети.
                  Изтрий си м-телския от аватара,не знам колко пъти ти звънях,от Силистра се очертаваме да сме 9 човека,надявам се ,че другия тел. работи!?
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Среща Lada Niva

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Изтрий си м-телския от аватара,не знам колко пъти ти звънях,от Силистра се очертаваме да сме 9 човека,надявам се ,че другия тел. работи!?
                    И двата телефона са актуални,просто от 8.30 до 5ч. съм с Глобулския.
                    През идните дни ще бъда и с двата.
                    П.П.Събота прогнозите са за сняг по високите части тъй,че е вероятно да ни се сбъдне желанието за снежна среща.
                    Последно редактирано от Янко Желязков; 13-12-11, 22:37.

                    Коментар


                    • От: Среща Lada Niva

                      Ха дано е снежна...
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Среща Lada Niva

                        И аз пропускам, приятно изкарване и дано да имате късмет за сняг!

                        Коментар


                        • От: Среща Lada Niva

                          Дано да има малко снежец че ако е много може и с хеликоптер да не прибират
                          Мене ме бройте с още двама човека
                          0898707872-Здравко

                          Коментар


                          • От: Среща Lada Niva

                            Нещо ми заеха съботата.Ако ми остане поне неделятя и ако ми обясните пътя......Весело изкарване.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Среща Lada Niva

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              Нещо ми заеха съботата.Ако ми остане поне неделятя и ако ми обясните пътя......Весело изкарване.
                              Живко,
                              Добре дошъл си и в Неделя.
                              Пътя е много лесен:Влизаш в гр.Твърдица,минаваш центъра и хващаш прохода Твърдица-Елена,без да те притеснява табелата "ЗАТВОРЕН".Като свърши асфалтовата настилка-/т.е. си стигнал до предела/ звънкаш и те посрещаме.

                              Коментар


                              • От: Среща Lada Niva

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Живко,
                                Добре дошъл си и в Неделя.
                                Пътя е много лесен:Влизаш в гр.Твърдица,минаваш центъра и хващаш прохода Твърдица-Елена.Като свърши асфалтовата настилка-/т.е. си стигнал до предела/ звънкаш и те посрещаме.
                                Само да съм свободен.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X