Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тампони за раздатачна на нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Тва брато вече е груба грешка! Ма ти си трай, каките може и да не скиват че не е графитна, и пак да се качват да се возят. Секи случай аз съм гроб!

    Коментар


    • #17
      абе ако някоя пита ще се направя че несам чул,
      ама за следващото което ще напиша може да има и паднали
      една мацка ми предложи да дойде днеска да ми помага,останах като гръмнат
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #18
        Ъъъ ... Такова, внимавай. Голямата любов почва от малките работи, значи от начало нещо кат 8-10, айде да е 10-12. Като дойде втори път като израз на крайно доверие можеш да и дадеш за малко най-крадения ключ във всеки почтен сервиз - 13-17. А ако стане верно сериозно - направо я пускай на копчетата на подемника ... Ама тва си прилича вече на костюм, бръснене, даже миене ръцете ... Бе, грубости, Менделсон, и Ти обичаш Нивата повече от мене беее ...
        Ма кво, не е лошо кат свикнеш))

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от kamen_kalchev
          абе ако някоя пита ще се направя че несам чул,
          ама за следващото което ще напиша може да има и паднали
          една мацка ми предложи да дойде днеска да ми помага,останах като гръмнат

          не думай. тая нива, какомагнитната, продава ли се
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #20
            Аз като ви разправям, че Нивите са голяма работа - вие не вярвате!

            Коментар


            • #21
              абе несе продава ама мога да ти я дам за няколко дни,то ще е достатъчно
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Стефан
                Опа, един да каже нещо свястно днеска. Гумите излязоха ли?
                Значи, преди да ги сложиш намажи тлъсто шпилките е гривните с графитна грес, и след 5 години пак ще ги свалиш лесно. То става с всякаква ако трябва честно, освен с калциева, ама мадамите много си падат да е по-няква, и значи примерно с графитна. Звучи!
                ))
                Стефане днес в мойто училище имах честа да извърша тази операция и сичко си мина по мед и масло!Никакъв флекс никакви трудности!Нивата си тръгна супер!Само кадето не беше моя!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #23
                  )) Сигурно повечето от гайките които ще въртиш през живота си няма да са твои. Обаче като успееш си е кеф, а някои даже и се запомнят ...
                  Честито дефлориране на нивска трансмисия!)

                  Коментар


                  • #24
                    До: тампони за раздатачна на нива

                    Първоначално публикуван от Камен Калчев Преглед на мнение
                    Някой може ли да ми каже дали на тампоните може да се избие гумата и само тя да се смени
                    камене като си дойдеш в чирпан ела да ни покажа кое как се прави а в горски извор склада е голям и цените са приемливи

                    Коментар


                    • #25
                      До: тампони за раздатачна на нива

                      Абе къде ги продават тези гумени тампони? Аз в Бургас обиколих всички магазини и накрая си купих целия с алуминиевото. При това за 45 лв. парчето. Взех само една, че ми се беше скъсало оедното ухо, ама на другия тампон гумата се е напукала и трябва да я сменям и нея.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X