Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малко проблемче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: малко проблемче

    Ремък си купи на Дайко или друга реномирана фирма че руските бързо се разсвирват.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      До: малко проблемче

      Това го забелязах и аз, за трети пък затягам ремък. за 7000 км. Може пък проблема да е в мен

      Коментар


      • #18
        До: малко проблемче

        Първоначално публикуван от Phil Преглед на мнение

        P.S.: Между другото, аз се представих с първия си пост в другия раздел, но тъй като, както изглежда, тук ще пиша повечко - аз съм Филип, викат ми Фил, от София съм, занивам се с уеб дизайн и уеб дивелъпмънт, отедлно съм и студент. Радвам се да бъда част от този форум.
        Добре дошъл във форума и в раздела за НИВА Фил.тук ще намериш отговори на всякакви въпроси за НИВА и оффроад.Ако имаш някакви въпроси за лада НИВА потърси и после питай тук .Със сигурност ще получиш отговори.
        а това уеб дивелъпмънт какво е
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • #19
          До: малко проблемче

          Сложете ремък от хидравлика от Голф 2 1.8 и си решавате проблема генерално.

          Коментар


          • #20
            До: малко проблемче

            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
            .... а това уеб дивелъпмънт какво е
            Писането на приложения, например, форум

            Коментар


            • #21
              До: малко проблемче

              Първоначално публикуван от Phil Преглед на мнение
              Благодаря ви за изчерпателните отговори

              Днес ще се поразходя и ще потърся такива маркучета.
              Kantega, мерси с удоволвствие ще те имам предвид

              А аз имам още два проблема, но мисля, че те са по-сериозни и трябва да я закарам в сервиза -единия е, че на студено ремъка свири все повече и повече, а аз идея нямам как да го затегна, а другия проблем е с централното - не заключва, но отключва. Предполагам това ще е някой бушон или нещо такова.


              P.S.: Между другото, аз се представих с първия си пост в другия раздел, но тъй като, както изглежда, тук ще пиша повечко - аз съм Филип, викат ми Фил, от София съм, занивам се с уеб дизайн и уеб дивелъпмънт, отедлно съм и студент. Радвам се да бъда част от този форум.
              Добре дошъл при нас! Ето един полезен линк от където можеш да научиш доста интересни неща!
              http://www.niva4x4.ru/.../viewtopic.php?t=9504
              Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

              Коментар


              • #22
                До: малко проблемче

                Руския ми не е много добър, но със сигурност това ще ми свърши работа. Мерси

                Коментар


                • #23
                  До: малко проблемче

                  Първоначално публикуван от Phil Преглед на мнение
                  Руския ми не е много добър, но със сигурност това ще ми свърши работа. Мерси
                  За съжаление почти всичко за Нива е на руски.
                  Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                  Коментар


                  • #24
                    До: малко проблемче

                    Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
                    За съжаление почти всичко за Нива е на руски.
                    За което не можем да ги виним хората
                    В интерес на истината, има и доста на агнлийски, а освен това този форум съдържа доста информация

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X