Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малко проблемче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • малко проблемче

    Здравеите
    Имам един странен проблем с Нивичката
    Вече трети или цетвърти път за този месец, както си карам и стрелките на температурата на водата ,и датчика на горивото отиват до края в дясно едновременно като загася за момент фаровете или парното всичко се оправя
    Моля ако някои е имал подобен проблем да помогне с малко информация
    Благодаря !!!

  • #2
    До: малко проблимче

    Слаба маса
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: малко проблимче

      не разбирам много как да го оправя проблема с тази слаба маса

      Коментар


      • #4
        До: малко проблимче

        С цялостна ревизия по ел.интсталация
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: малко проблимче

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          С цялостна ревизия по ел.интсталация
          мале добре че е в гаранция
          П.П а дали е опасничко да я карам така още няколко дена

          Коментар


          • #6
            До: малко проблимче

            И на мен на Королата ми се е случвало като сам в много високи бороти стрелката на водата да пада много,т.е. показва по-студен двигател.Когато пусна газта се оправя нормалната температура.И аз не знам от какво е.
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              До: малко проблимче

              Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
              мале добре че е в гаранция
              П.П а дали е опасничко да я карам така още няколко дена
              Нищо няма да й стане, дори и повече дни да я караш така.
              Дано обаче лесно да открият къде точно е лошата връзка към маса.
              ... to be continued

              Коментар


              • #8
                До: малко проблимче

                Нямам много доверие на гаранционият сервиз но нямам избор

                Коментар


                • #9
                  До: малко проблимче

                  Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                  Нямам много доверие на гаранционият сервиз но нямам избор
                  ако можеш си я направи сам.в сервиза ще се отчакаш.
                  сигурно е масата на уредите на таблото.или е хлабава или клеясала.само дано не е прекъсната някоя жица.
                  Успех
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #10
                    До: малко проблимче

                    И аз съм имал подобен проблем и се оказа , че е масата на уредите. Пробвай първо там да пуснеш някой директен кабел към масата и покарай малко, за да видиш дали ще прави пак проблеми.

                    Коментар


                    • #11
                      До: малко проблимче

                      Да взема и аз да питам нещо. Първо, признавам си чистосърдечно, че никакъв ме няма на тази тема, занимавам се с дизайн и програмиране

                      На Нивичката ми и се сцепи единия маркуч за течност за чистачките. Опитах се да реша временно проблема като залепя маркуча, естествено, нищо не стана Днес когато се пробвах да го сваля (гледам, че има едно като разклонител, което отвежда маркуча в 3 посоки - 2 към стъклото и едно към резервоара с течността), нямах никакъв успех - все едно е споен за този разклонител. Въпросът ми е, какво да го правя? Тук до нас има едно малко магазинче, отгоре пише Лада, мисля като имам повече време да мина да питам дали имат маркучи и да си купя един, пък по да се пробвам...

                      Мерси

                      Коментар


                      • #12
                        До: малко проблемче

                        Колега маркучетата на чистачките са пластмасови и от студа се вдървяват яко нагрей леко със запалка маркучето и ще се извади от тройника този размер маркучета ги има и по аптеките от система за преливане на кръв само вземи с тебе старото че има много размери.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          До: малко проблемче

                          Здрасти колега!!! Те малките проблеми с Нивата нямат свършване - не разчитаи въобще на ” фирмения ” сервиз-което можеш оправи го сам! Ако си оправяш умивателя купи си маркуч и троиник( ще те струва около 2.50лв) като маркуча е поне 2м.,троиника го вземи отделно(маркуча ще си го нарежеш ти) Преди да вкараш маркуча в троиника го нагреи с запалката,тои е силиконов и като изтине се слепва с пласмасата на троиника(затова неможеш да го отделиш) Имам магазин за точно за Лада и им знам всичките проблеми - или почти всичките !!!( пусни си оделна маса направо от клемата на акомулатора към двигателя) Ако изкаш обадими се на 0887391502-поне ще те помогна и със съвети

                          Коментар


                          • #14
                            До: малко проблемче

                            Благодаря ви за изчерпателните отговори

                            Днес ще се поразходя и ще потърся такива маркучета.
                            Kantega, мерси с удоволвствие ще те имам предвид

                            А аз имам още два проблема, но мисля, че те са по-сериозни и трябва да я закарам в сервиза -единия е, че на студено ремъка свири все повече и повече, а аз идея нямам как да го затегна, а другия проблем е с централното - не заключва, но отключва. Предполагам това ще е някой бушон или нещо такова.


                            P.S.: Между другото, аз се представих с първия си пост в другия раздел, но тъй като, както изглежда, тук ще пиша повечко - аз съм Филип, викат ми Фил, от София съм, занивам се с уеб дизайн и уеб дивелъпмънт, отедлно съм и студент. Радвам се да бъда част от този форум.

                            Коментар


                            • #15
                              До: малко проблемче

                              мисля че наи добрият вариянт е да смениш ремачето с ново не че ако се притегне няма да спре но според мен това е по добрият вариянт.
                              П.П от мен добре дошъл в този прекрасен форум

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X