Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пропада педала на съдинителя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пропада педала на съдинителя?

    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
    Най - големия проблем е развиването на щуцерите на тръбичките, особено ако не са развивани 30 години като при мен.
    Никакъв проблем не е...

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    А колко лесно ставаше едно време с оксижена.
    С оксижена става но си е един вид джелатство,унищожаваш покритието и следващо развиване е невъзможно,сраства нипела с тръбичката.А развиването е елементарно,просто подлагаш подходящ гаечен ключ малко по-голям от диаметъра на тръбичката и "натъртваш" със чукО.Ако си настоятелен тръгват и на ръка.Същото се отнася и за пробките за обезвъздушаване.
    Абсолютно грешно е да се настоява само със ключа,нищо че бил сцепен и специялно за тази дейност,просто си обли нипела и дотам.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #32
      От: Пропада педала на съдинителя?

      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
      ...Обаче за мен нивата си остава едни от най-прогохимите 4х4 дето са създавани някога. На места, дето гейката и трябват блокажи, старата баба нива си минаваше без яд.
      E сега Търтея плюс 3/4-ти от форума те анатемОсаха и се отрекоха чрез държавен вестник от тебе. Наздраве!
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: Пропада педала на съдинителя?

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        E сега Търтея плюс 3/4-ти от форума те анатемОсаха и се отрекоха чрез държавен вестник от тебе. Наздраве!
        Австиеца ако няма мотор не става за нищо, ще го опика и самара. Моя сток беше 136 коня, сега го назобах малко и стана истинска работа. Карал съм и чист 88коня, направо да ревеш заедно с рева на мотора.

        Коментар


        • #34
          От: Пропада педала на съдинителя?

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          E сега Търтея плюс 3/4-ти от форума те анатемОсаха и се отрекоха чрез държавен вестник от тебе. Наздраве!
          Еййй това вече беше добро браво

          Коментар


          • #35
            От: Пропада педала на съдинителя?

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            E сега Търтея плюс 3/4-ти от форума те анатемОсаха и се отрекоха чрез държавен вестник от тебе. Наздраве!
            Тая вечер напълно оттеглям горе споменатото от мен. Издърпах един бус с 5кубика дърва в него, верно враба, но пак са си пет кубика. Това съветското чудо, не може и да си помисли да го направи. Утре ще пусна две три снимки.

            Коментар


            • #36
              От: Пропада педала на съдинителя?

              Съветското чудо е високопроходима лека кола,тоя бус с 5 кубика не знам къде трябва да го вържеш,за да не съдере нивата от зор.Пък и да не се съдере няма нито килограмите,нито силата да го дръпне,евентуално да му помогне може,ако малко не му достига да мине.Виж Г класата е съвсем се друга работа и откъм килограми и откъм рама,ако често ми се налага да дърпам нещо тежко по-скоро бих се спрял на нея.

              Коментар


              • #37
                От: Пропада педала на съдинителя?

                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                Съветското чудо е високопроходима лека кола...
                Абе по автомивките ме броят за джип! ;D
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #38
                  От: Пропада педала на съдинителя?

                  Е да де,ама като дойда да те дърпам с трактора го карам малко по-нежно понеже се случва нещо да се отдели от нивата,не че от другите джипки не се отделят парчетаНе ме разбирай погрешно,за мен напук на половината форум нивата си е прекрасен,най-вече лек,за времето си изключително комфортен високопроходим автомобил или джип,кой както го приема.С 70% части то жигули направо са надминали себе си в резултата.Но ако трябва да закача нещо тежко бих отишъл с Г класата,на нивата нито съединителя,нито скоростната кутия,нито сцепното тегло,нито липсващата рама и помага в дърпането на товари.Виж ако трябва да мина по тясна пътечка в гората,веднага бих тръгнал с нивата.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X