Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    Здравейте на всички!Нов съм във форума.Много се запалих по тези Ниви и резултата е на лице:
    Лада Нива 1.7 моно инжекцион
    1997г.
    ел.стъкла
    аларма
    имобилайзер
    централно заключване
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Avcho; 27-10-08, 19:59.
    Радослав Йончев

    Коментар


    • #92
      До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      коментара от вас?
      Прикачени файлове
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #93
        До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
        коментара от вас?
        Нещо се фукаме,а? Верно ли е турбо дизел?
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • #94
          До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
          коментара от вас?
          Да живее Френско-Руската дружба! Та и ниваджийте да разберът що е то нафта и по-вкусна ли е от бензина!
          Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

          Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

          Коментар


          • #95
            До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            С двигател пежо ли е.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #96
              До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              с двигател на пежо или ситроен те нали са еднакви и наистина е TD и вървенето е различно и разхода също
              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

              Sofrace Offroad Team

              Коментар


              • #97
                До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Здравейте и от мен,аз сьм от велинград и се занимавам с една Нива,според някой си падам малко мазохист но все пак я докарах до малко завьршен вид.Всьшност доста се чудех дали изобщо да се включа но мисля ,че все пак мога да ви разкажа какво сьм направил по нея е не всички идей са мой .Та започнах с изкьрпване цялостно,смяна на секторната кутия с хидравлична от омега,преден стоманен диференциал ,стабилизиране на раздатката с още два тампона от опел,диференциалите са еднакви от жигула,стоманени бронии,седалки от VW и едни хубави големи странични огледала и още дребни подобрения!

                Коментар


                • #98
                  До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
                  Здравейте и от мен,аз сьм от велинград и се занимавам с една Нива,според някой си падам малко мазохист но все пак я докарах до малко завьршен вид.Всьшност доста се чудех дали изобщо да се включа но мисля ,че все пак мога да ви разкажа какво сьм направил по нея е не всички идей са мой .Та започнах с изкьрпване цялостно,смяна на секторната кутия с хидравлична от омега,преден стоманен диференциал ,стабилизиране на раздатката с още два тампона от опел,диференциалите са еднакви от жигула,стоманени бронии,седалки от VW и едни хубави големи странични огледала и още дребни подобрения!
                  Дай снимки де.
                  А иначе не си малко мазохист! Много си
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #99
                    До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    А,това е мойта нива.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Първоначално публикуван от petarivan Преглед на мнение
                      А,това е мойта нива.
                      Колега откъде е този ролбар?
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Колега ролбара е от Фронтера ,но е преправян.

                        Коментар


                        • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          За повече "комфорт" предната лява гума е лятна, останалите са руски "кални" гуми, на две години всесезонно каране.
                          Както се вижда на изкачването, не съм с включен блокаж.
                          На понижаващи предавки съм.

                          http://www.geodesy-bg.net/GeoRT/PICS/MISC/sWNIVA.wmv - 3.3Mb
                          Георги Тонев

                          Коментар


                          • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            извинете но вчера карах нива не съм собственик но съм учуден мераклия нивата не тунингована направо остави другите джипове в калта карахме в една угар доста дълбоко разурана след дъж и мога да кажа че се измъкна доста прилично а патрола си остана там
                            Последно редактирано от Паджеровод; 04-02-09, 22:46. Причина: предавам се

                            Коментар


                            • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Първоначално публикуван от ivan_nekezov Преглед на мнение
                              извинете но вчера карах нива не съм собственик но съм учуден мераклия нивата не тунингована направо остави другите джипове в калта карахме в една угар доста дълбоко разурана след дъж и мога да кажа че се измъкна доста прилично а патрола си остана там
                              Ще кажа една приказка, която е до болка позната тук. Може и да я знаеш:
                              Колкото е по-хубав един джип, толкова по-далече се ходи за трактор...
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар


                              • До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Доста отдавна не съм писал в тази тема, въпреки, че не преставам да майсторя по нещо на Нивата. Като за начало си направих нова тръбна броня за отзад и прибрах теглича по-навътре, преместих халогените на тавана под тръбата на ,която се държат и пуснах ванти от нея. Изкарах всички отдушници и ги вкарах в шнорхела, имах и оригинална "шапчица" за него, но по-време на една разходка изчезна, тогава изкривих и предната броня за това се наложи да я подсиля. Направих си и предпазни решетки на фаровете, за всеки случай, монтирах планка, която държи предния диф за планката на мотора и вече нямам притеснения, че ще се откъснат алуминиевите тръбички с резба на , който се държи предния диф. Вече разполагам и с ключ маса 250 ампера, допълнителна светлина отзад и по-голям шибидах. Днес монтирах резервната гума отзад, само трябва да изпиля заварките и да боядисам цялата стойка. Отидох да я пробвам и ми излезе хубаво приключение, вижте в "Хард разходки около ВИДИН"
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X