Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем чистачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем чистачки

    Да и от моргата в която ходих това ми казаха. И аз не съм и виждал по морги да има. Това с мобилето не се бях сетил. Благодаря !

    П.С. Ако някой все пак за друга алтернатива се сети или е намирал на друго място, моля нека сподели. Благодаря !
    Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

    Коментар


    • #17
      От: Проблем чистачки

      Първоначално публикуван от Петър Пенчев (tyto_) Преглед на мнение
      Да и от моргата в която ходих това ми казаха. И аз не съм и виждал по морги да има. Това с мобилето не се бях сетил. Благодаря !

      П.С. Ако някой все пак за друга алтернатива се сети или е намирал на друго място, моля нека сподели. Благодаря !
      Бе далече си, в Пловдив имало някаква морга, само за руски коли и давали на килограм... Ако няма в мобиле-то виж в car24.bg..
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #18
        От: Проблем чистачки

        Ще видя из София някой ако ме насочи. Защото там не съм дирил ама и не знам къде. Ако не намеря там ще се ориентирам на югоизток Благодаря !
        Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

        Коментар


        • #19
          От: Проблем чистачки

          Успях все пак да намеря механизъм. Интересувам се обаче как точно се напасва при монтажа. Тук е описано към края точно и с удивителен е отбелязано, но аз и бъкел руски не знам. При монтажа 1-во трябва да пусна моторчето да си направи 1 оборот т.е. еднократно да пусне чистачките все едно и да го спра. След това лостчето което се закача дирекно към моторчето, трябва да е перпендикулярно на шината на която се закача самото моторче ли какво, нещо подобно сякаш има и на снимката. Моля някой, ако може да преведе или да каже какъв е пиниза ще съм благодарен. Поздрави !
          Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

          Коментар


          • #20
            От: Проблем чистачки

            Да, трябва да свалиш и двете рамета, да пуснеш моторчето да повърти десетина секунди, и да го изключиш. Така ще си сигурен, че е спряло в щатното си положение.
            Рамената са на ситни шлици, и можеш да ги нагласиш спрямо долната рамка на стъклото много точно.
            Просто не затягай силно всеки път гайките - все едно сигурно ще трябва да ги местиш 2 - 3 пъти.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем чистачки

              Днес понеже се хвълих веднага да сменям от припирня чистачките 1000 часа ги нагласях и като спрат в средата на прозореца. Няма друга опция, защото пък, ако не е така почваха да излизат извън стъклото в максималн одолно положение и за да го избегна ги дигам, но като спрат идват в средата ... Само че не бях направил номера с това да пусна моторчето да завърти преди да монтирам лостовете от механизма... Ще разглобя утре и ще пробвам пак. Благодаря !

              П.С. Само да попитам в какво положение монтирам точно лоста който се монтира за моторчето или както дойде. Само да съм пуснал моторчето да е в изходно полжоение. Или все пак на нещо трябва да е успоредно перпендикулярно да е като на снимката или и аз не знам точно. Просто идеята в какво положение трябва да е. Благодаря !
              Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

              Коментар


              • #22
                От: Проблем чистачки

                Аз само май пиша и пиша Както и да е, всичко вече на ред. Механизма е сменен, настроен и всичко работи както трябва. Благодаря на всички отзовали се ! Поздрави !
                Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X