Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за предните врати на Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    а,как е положението с пантите и бравата еднакво ли е разположението на 1.7 и 1.6 и могат ли да станат без допълнителни напасвания

    колеги някои да има информация за цена на механизма с въжето за вдигане и сваляне на стъклото на ЛАДА НИВА 1.6 мисля че няма смисъл да пиша че е за предните врати
    Последно редактирано от CarTest™; 18-11-10, 17:43.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за предните врати на Нива

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Не само различен е и механизма който вдига стъклото разликата е че е с по дълго стоманено въженце и е същия от ВАЗ 2107 - 2104 с цялото стъкло но докато го уцеля кое е в чудо се видях. При мен на шофьорската врата въжето беше срязало едната от скритите ролки та и там бая рационализаций правих сега е вечна от Ст 40 Х.
      Колега, ако може да споделиш как се пребори с този проблем с врязването на въженцето в ролките? И за Нива с цял прозорец ли става въпрос? Много досаден проблем е това при мен и то точно на шофьорската врата където най-често се отваря прозореца...

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за предните врати на Нива

        Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
        Колега, ако може да споделиш как се пребори с този проблем с врязването на въженцето в ролките? И за Нива с цял прозорец ли става въпрос? Много досаден проблем е това при мен и то точно на шофьорската врата където най-често се отваря прозореца...
        Лесно. Ламаринката която държи ролката е на две зъбчета отгоре и една точка пунк - швайц заварка отдолу . Вадиш прозореца за да не ти пречи и да не го счупиш и с тънък секач отдолу отсичаш заварката . Разнитваш старата щанцована от две ламаринки ролка и правиш на струг стоманена монолитна и я занитваш. После вместо заварка дупчиш през вратата и стягаш със самонарезна рапидка. Единственото лошо е че рапидката се вижда идва точно над ръба на тапицерията но в тия коли пълно щастие няма . Мойта е 2000 година производство с цял прозорец.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за предните врати на Нива

          колеги цената на механизъм за вдигане и сваляне на предно стъкло на НИВА 1.6 е 7лв.

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за предните врати на Нива

            Ще купувам и аз 2бр. че мойте никакви ги няма.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за предните врати на Нива

              Първоначално публикуван от makcc Преглед на мнение
              Въпроса ми е предните врати от Нива 1,7 с целия прозорец стават ли на Нива 1,6 и ако стават трябва ли да се преправя нещо или направо се слагат?
              направо се слагат.трябва само да ги регурираш.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X