Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес по Нивата..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес по Нивата..

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SL374081.JPG
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5711549Нивата я купих с този фар може и да е от жигула не знам

    Коментар


    • От: Какво направих днес по Нивата..

      Има 3-ватова ламба и е габаритна светлина.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Какво направих днес по Нивата..

        Такъв са имали и са го сложили. Аз моите ги смених нови Н4 по 8 лв. бройката, защото нямаше изобщо светлоотразително вътре по рефлектора.

        Коментар


        • От: Какво направих днес по Нивата..

          Здравейте колеги днес монтирах новото парно, нови жила и нови маркучи на парното, налях си антифриза и заапалих всичко е 6 точки. Няма течове просто съм възхитен. също така монтирах нова запалка но не ми остана да време да вържа плюса на някой празен бушон, остана за утре. Също така подмених потенциометъра за осветлението на приборите и свалих една крушка защото мисля да ги заменя с диодни. Констатирах че не ми работи лампата за ниско ниво на спирачната течност, как може да се тества дали датчика в съда за спирачна течност работи? Трябва ли да идва постоянен плюс до него, защото закачих пробна лампа на двете буксички и не светва.

          Коментар


          • От: Какво направих днес по Нивата..

            Играе роля на ключ, прекъсва -носа на лампата
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Какво направих днес по Нивата..

              Колеги купих си термометър за външна и вътрешна температура и искам да го монтирам на таблото до пепелника, но къде да сложа датчика за външна температура?

              Коментар


              • От: Какво направих днес по Нивата..

                Първоначално публикуван от woldemar Преглед на мнение
                Колеги купих си термометър за външна и вътрешна температура и искам да го монтирам на таблото до пепелника, но къде да сложа датчика за външна температура?
                Мисията невъзможна, ако искаш точно да показва.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • От: Какво направих днес по Нивата..

                  В страничното огледало или зад предната броня. Моя датчик е в хладилната чанта пълна с кенчета бира...
                  Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес по Нивата..

                    Най-накрая се наканих да преработя и тоя възел.Сега вече пръска като колите.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0254.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:5711953
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0256.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5711954
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес по Нивата..

                      Едно време полския Фиат работеше с такава външна помпа.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес по Нивата..

                        Навремето като имах нива,бях решил проблема със 3,5л съд от някакъв западен автомобил в комлект със помпата.Съответно смених и пръкалките със двойни.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес по Нивата..

                          А пръскалки какви имате, защото си купих оригинални но постоянно изскачат от отворите и пръскат накриво. Купих и едни двойни с гайка отдолу но отворите са прекалено големи и помпата не може да направи необходимото налягане.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес по Нивата..

                            Моите са такива-двойни с гайка.До сега на двете бях запушил по една дупка с клечка за зъби.Сега махнах клечките и пръскат четирите,чак зад колата пръскат.
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес по Нивата..

                              Ако колегата е със старата помпа, няма да има налягане, пробвах едно време и аз с 2ни, решението е казанче с 2 помпи, от друг автомобил с същото захващане и става перфектно, трябва и по-големи маркучлета за тези 2ните
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес по Нивата..

                                Купих си единични с гайка от един магазин за ВАЗ, също така си купих и датчик за количеството на спирачната течност, защото моя явно е повреден. На новия стърчи едно метално и като се мърда поплавъка мърда и то, а на моя нищо не стърчи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X