Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фарове за Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: фарове за Нива

    Колеги аз си взех руски по 10лв броиката и крушки осрам и сьм като голфаджия сьс ксенон! Вярно че крушките са по скьпи от фаровете но кеф цена нема!

    Коментар


    • От: фарове за Нива

      От къде ги взе за по 10 лева?

      Коментар


      • От: фарове за Нива

        Вдигнали са ги малко аз ги взех по10и50

        Коментар


        • От: фарове за Нива

          И аз за толкова си взех оригинални руски.Хит са
          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
          feikot@abv.bg
          Обратно дороги - НЕТ !

          Коментар


          • От: фарове за Нива

            И? Никой не казва къде се продават. Ако ще прозвучи като реклама, може на ЛС.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: фарове за Нива

              В Казанлък при Гошката,на кръговото на Розариума,ако ще ти помогне
              Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
              feikot@abv.bg
              Обратно дороги - НЕТ !

              Коментар


              • От: фарове за Нива

                Много интересни хора. Ще дадат 50лв за лампи, а им свидят 30лв за фарове - при положение че фарът е около 20 пъти по-важен от лампата.

                Коментар


                • От: фарове за Нива

                  Абсолютно сьм сьгласен! Преди това си купих от магазин на сточна гара,уж оригинални ама друг пьт изглеждаха някак мьтни,дори с осрамки светеха по слабо от рьждивите!ако някои иска да му ги подаря?не рьждивите де!

                  Коментар


                  • От: фарове за Нива

                    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                    Ами на Колега " Морския", от Явор, са му излезли 46 лева, 2та На нас с доставките и простотиите излиза 32,50, аз мислех, че повече ще излезе, а ако сме повече хора, още по-малко, защото делим доставката Пък и като вземем повече, може и отстъпка да направят
                    Бобчо, какво реши с фаровете, ще поръчваме ли?

                    Коментар


                    • От: фарове за Нива

                      Ами, знам ли, аз отложих смяната, с няколко месеца, че гледам са си добри фаровете, ще пробвам първо с крушки и ако не стане ще слагам..
                      А пък и при положение, че при Явор ги има, няма смисъл да поръчваме, че излиза по-скъпо заради доставката
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: фарове за Нива

                        Взимай новите фарове, ще се родиш.
                        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

                        - Ясен

                        Коментар


                        • От: фарове за Нива

                          Първоначално публикуван от tmax Преглед на мнение
                          на моята нива и сложих фарове от голф 2 и биксенон и сега свети просто перфектно
                          Виждам,че е писано отдавна,но все пак...
                          Стават ли фаровете от голф за нива /без доработки/?
                          Предварително благодаря.

                          Коментар


                          • От: фарове за Нива

                            Аз съм и приготвил два голфови . Би трябвало да стават без доработки на око захващането е същото . На времето на волгата сложих трабантови Н 4 те със сигурност стават едно към едно .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: фарове за Нива

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Аз съм и приготвил два голфови . Би трябвало да стават без доработки на око захващането е същото . На времето на волгата сложих трабантови Н 4 те със сигурност стават едно към едно .
                              Абе гледам на Голфовите има някаква тенекия от зад на рефлектора.Но гледам в интернет.Мързела е велика сила,така не отидох в един магазин да разгледам рефлектор на голф.
                              Иначе руските рефлектори са първото нещо,което изхвърлям от нивата и слагам чешки.Разликата е огромна.

                              Коментар


                              • От: фарове за Нива

                                Аз още съм с руските . Докато не почне да им пада амалгамата светят прилично . Днес ако не забравя ще снимам голфовите . Седят си в един шкаф в работата .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X