Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е това ?

    Здравейте купих Toyota LC 120 къса база , има странно удължение върху колата което не мога да разбера за какво служи ! Собственика не беше на ясно също ! Колкото и глупаво да звучи ,ще съм благодарен да ме просветлите !

  • #2

    Коментар


    • #3
      На "холандка" прилича. техните са с по-висок таван.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • jazz29
        jazz29 коментира
        Редактиране на коментар
        Да от Холандия е вкарана ! Каква е идеята за да е по висока ?

    • #4
      Следя . Никва идея мямам , що на много холандки и 70ки , от време оно , са тъй издути .
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • #5
        Вероятно е била регистрирана като "търговско МПС", демек товарна ("баничарка"). Има(ло?) е някаква такава врътка в Холандия за намаляване на данъците.
        Нещо като "модификациите" за да стане N1 в КМБ - тука махат задни седалки, слагат преграда зад предните, там може би са им увеличавали обема по този начин, за да имитират баничарка.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #6
          И аз тъй мисля . В Швейцария , и азе карам една такава , всичките , дето ме вълнуват , са с допълнителни компресори към ДВГтата -за спирачки на ремаркета +грандиозни тегличи . Мисля , че пак са тъй заради некои подобни магарии. И да , моята и в Швейцария си е била със седалки , но "товарна"
          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

          Коментар


          • #7
            Ми щото и те не щът да си хранят мащехата.

            P.S. Регистрирана е 1+1, нали ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #8
              Отзад се возят цветята, набрани и сложени в специални дълбоки вази, като лонди за сладолед, розите се режат с височина от 90 см нагоре, например.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X