Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

    За пред кафе и според мен не трябва
    А тва за леенето е бизнес идея бе - има ляб, просто трябва да се направят като хората.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Съгласен съм с теб , но не това ми е дейността и ако ми притрябва шнорхел или ще ползвам инокс на поне 80мм или алтернатива от манастира Шао Лин
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
        Съгласен съм с теб , но не това ми е дейността и ако ми притрябва шнорхел или ще ползвам инокс на поне 80мм или алтернатива от манастира Шао Лин
        Инокса мноо лъска бе братчето ми
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Притесняваш се да не привличам свраки ли не мисля че е проблем това а и по колата така или инак си има хромирани елементи така че няма да ми стои като подарен , все пак сме старата генерация автомобили в които все още се монтираха хром елементи а не лъскави пластмаски
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Тц, най-тясната част ти е определяща. А тука имаш две теснотии - на входа и на изхода
            Фани вашия човек да прави ллдпе и ще ти дам макети колкото искаш
            Фани пък ти да препрочетеш оня раздел от хидравликата дето се занимава със загубите от локални съпротивления и загубите по дължина, че явно си го проспал навремето
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Тц, най-тясната част ти е определяща. А тука имаш две теснотии - на входа и на изхода
              Фани вашия човек да прави ллдпе и ще ти дам макети колкото искаш
              Не си прав и ще ти дам пример Това е като всмукателният колектор на бензиновите атмосверки. Имат си дросел на определен диаметър /примерно 76 на моето БМВ/ но затова хората правят колектора не само от рънари а има и въздохонаборник /пленум/ който компенсира моментният недостиг. Минал съм през атмосверният тунинг и имам и практически опит и знам че в случая колкото по голям е пленума толкова по добре. В случая пленумa e дебелата част на шнорхела между началото и входа където е 76мм примерно. Той служи и за компенсатор на въздуха.
              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              За пред кафе и според мен не трябва
              И тук не си прав щото жената вече няколко пъти ми казва че много и харесвало това нещо дето стърчало като комин на джипките )))) Щом на моята и харесва начи и на тия дето са насядали в кафето ще им харесва
              Последно редактирано от slavianko; 28-10-11, 16:10.

              Коментар


              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Колеги, какво става с таблото? Направи ли се калъп, че имам и аз интерес!

                Коментар


                • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от m_m Преглед на мнение
                  Колеги, какво става с таблото? Направи ли се калъп, че имам и аз интерес!
                  На таблото още не сме му правили калъпи. Майстора има да направи първо барчето на Павлин че доста го забави и тогава ще му дам домашно да прави и пластмасата около касетофона

                  Коментар


                  • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Тия дни не съм се занимавал с джипката а с със гаража До сега само дрифтарката ремонтирах вътре но не съм мислил че ще вкарам нещо толкова високо че да не влиза. Та тия дни къртих над вратите за да може да влезе джипа и ето го най сетне вътре ))))



                    Днес обаче поднових тунинга и сложих степенки че малкия и жената трудно се качват а все още не сме лифтнати



                    Ето ги и монтирани



                    Сега обаче излезе нов проблем. Степенките от неръждавейка и не се връзват с нищо. Тия дни ще се разтърся из нета да си взема оригиналните брони че да стане като хората
                    Последно редактирано от slavianko; 02-11-11, 17:36.

                    Коментар


                    • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      В карс.бг,има доста предложения за ЛК70 серия на части.Гледам и разширители за калниците имат.
                      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                      Коментар


                      • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        В най-скоро време очаквам да ми дойде шнорхелът на Сафари за 73-ка. Ако има интерес преди да го монтираме може да му се направи калъп, ако технологично не отнема много време .

                        Коментар


                        • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                          В карс.бг,има доста предложения за ЛК70 серия на части.Гледам и разширители за калниците имат.
                          Колега звънях им оня ден на всички дето видях че имат обяви в карса и в мобилето. Единственно намерих два предни само но аз просто искам да са комплект четирите (

                          Първоначално публикуван от m_m Преглед на мнение
                          В най-скоро време очаквам да ми дойде шнорхелът на Сафари за 73-ка. Ако има интерес преди да го монтираме може да му се направи калъп, ако технологично не отнема много време .
                          Колега принципно за 2-3ч става правенето на калъпа но просто технологично е необходимо поне един ден да съхне. А най вероятно като дойде при теб няма да имаш търпение да го сложиш и )))

                          Коментар


                          • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Днес пък ми станаха готови предните подложки 7см



                            Задните тия дни ще си ги направя сам че не ми се дават пари по стругари. Монтирането обаче ще го отложа докато измисля как ще процедирам с амортисьорите. Намерил съм задни оригинални от една известна английска марка които са с няколко см по високи и с малко по големи ходове ) С леко преправяне ще станат 1 към 1 и хем ще имам вече и тунинг по окачването Остава да измисля за предни от нещо пак с по големи ходове и ще съм перфектен

                            Днес също си преправих и едно кулерче да пасне отпред. Малко му смених входа и изхода за да ми е по удобно да го монтирам и да са ми най къси турбо пътищата. Другата седмица ще го монтирам и него.

                            Последно редактирано от slavianko; 03-11-11, 17:19.

                            Коментар


                            • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Мисля,че 7см ще ти дойдат много.

                              Коментар


                              • От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                                Мисля,че 7см ще ти дойдат много.
                                Дано не си прав. Приципно са много да но стигнах до извода че с тия 20 годишни пружини гаранция е поне 2-3см по ниска от как е излязла от завода. С тая височина подложки все едно я лифтвам с 4-5см от оригиналното и положение като нова. Пък ако има дертове ще ги намалям но се надявам да няма

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X