Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на една ТЛК 95

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Историята на една ТЛК 95

    Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
    metotem, мерси за линк-а. В САЩ 90-ките мисля се продават като Лексус и не са точно същите но ще се пробвам на този портал да видим какво ще излезе.

    Що се отнася до виенето на лагера - по всичко личи че е лагер на първичен вал на скоростната кутия. Ще се прави в недалечно бъдеще че дразни много. Чудя се какво е правил предишния собственик че да го скапе така за 120 000км (за километрите със сигурен, имам цялата сервизна история на колата по дати като на всяко влизане в сервиза е записван километража). Та препоръчайте добър сервиз за скоростни кутии, до сега не съм правил такова нещо и нямам опит.
    Достатъчно би било грешното масло при смяна.
    Предположението за ремаркето също изглежда логично.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #17
      От: Историята на една ТЛК 95

      Беше си поддържана само в представителството от където е купувана нова. Всичко по нея е OEM та ме съмнява да е грешното масло. Виь ремаркето не може да се изключва

      Коментар


      • #18
        От: Историята на една ТЛК 95

        Да писах че нищо не е теглено. Няма монтиран теглич нито следи от монтиране/демонтиране на такъв. Затова реших, че тази опция отпада. Но при така стеклите се обстоятелства изгежда логична наистина.

        Коментар


        • #19
          Re: Историята на една ТЛК 95

          За смяна на лагер на първичния вал, доколкото са ми казвали, ремонтът не е сложен. Може и да греша. Мене ако ме питаш, карай така, докато съединителят издъхне съвсем, и тогава ремонтирай накуп. Според мене Фулдата ще свърши работа.
          "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

          Коментар


          • #20
            От: Re: Историята на една ТЛК 95

            http://www.aisinaftermarket.jp/en/to...090901HQ-1.pdf
            http://www.tech-co.net/read.php?opti...&id=44&lang=bg - оригинален съединител за toyota

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X