Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един звяр за никакви пари?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Един звяр за никакви пари?

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Кое е глупости?
    Дай някакво разумно обяснение за тоя винкел в задния край на щангата? Сигурно и пиньона и кардана трябва да правят тая чупка.
    Ами как завива джипа с тоя кастор?
    Тия 35-ци? Нещо пиньон, корона?
    Лебедката? Дали няма някой да си помисли че верно купува джип с лебедка.
    Ами тоя маркуч?
    Ами тия ламарини дунавски вълни?
    Звяр! Няма що!

    ЗДР.Андро много малко TOYOTI си виждал всичко това което изписа са са само празни постове.Нямам нищо против тебе и майсторлъка ти но тази джипка са и хвърлили едно окачване и готово.Почти всички toyoti от Англия който са направени за извън пътя са с 33-35 нямам обяснени защо
    Извинявамсе за тона

    Нищо лично сори

    Коментар


    • #77
      До: Един звяр за никакви пари?

      Както казах "лифта" е правен в Англия,никъде в обявата не видях да пише каква марка окачване е използвано та да е подвеждаща информацията,относно тоя "викел" в задния край не съм му обърнал внимание,като ходиме да караме ще ти го нащракам отдолу.
      Короната и пиньона не знам какви са и никъде не пише още не е разглабаня.
      Лебедката казах,че е монтирана в БГ и на нея с големи цифри пише колко либри е,всеки сам да си предценява.
      35-ците в момента да доста по малки ама не съм сигурен колко са.
      Ламарините са видни за всички и това не може да се скрие,а всички много-добре знаеме,че едно излизане в гората винаги има някакви последствия,а и никъде не пише,че жипката е като нова.

      Коментар


      • #78
        До: Един звяр за никакви пари?

        Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
        ЗДР.Андро много малко TOYOTI си виждал всичко това което изписа са са само празни постове.Нямам нищо против тебе и майсторлъка ти но тази джипка са и хвърлили едно окачване и готово.Почти всички toyoti от Англия който са направени за извън пътя са с 33-35 нямам обяснени защо
        Извинявамсе за тона

        Нищо лично сори
        Дай да видим кое са "празни постове"?
        За панхарда сгреших, ама кажи ми кво прави тоя винкел в края на щангата?

        Коментар


        • #79
          До: Един звяр за никакви пари?

          Не са празни постове.Снимките,които е дал Георги показват успоредна на моста междуколесна щанга.Както и трябва да бъде.На Монтанската Тойота,въпросната щанга е под ъгъл.Всички знаете,че снимките лъжат,но в този случай ъгълът си личи.Ясно!!!И по пътя на логиката стигам до извода,че най-вероятно е износен хебела на междуколесната щанга и някой я е качил отгоре,тоест е обърнал шарнира.Ама само от едната страна,защото пък от другата не може заради дифа...То хубаво де,ама хебела е конусен...shock:Но това са само догатки..
          Въпросния винкел,който е посочил Андро никак,ама никак не ми се връзва.Но не го и виждам добре на снимката.Пак казвам-снимките лъжат.Нормално е.Но винкел там няма място.
          Кастора няма да го коментирам...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #80
            До: Един звяр за никакви пари?

            Пичове стига с тази щанга,нормално си седи просто така изглежда на снимките.Подлъгвате се по демпфера че стой под ъгъл.И там съм сигурен че винкел няма,на Андро нещо му се превижда и е решил че е винкел.
            878940653

            Коментар


            • #81
              До: Един звяр за никакви пари?

              .
              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Виж тази снимка и си представи същата кола разчупена. В смисъл същата стоика, ама тая гума качена на 40см камък. Къде ще е калника тогава?. Рамата е боядисана с боята на купето. Както каза Андро от това стават само гумите и джантите. А и за почти същите пари Явор продава това. Регистрирано и ревизирано, със сериозните мостове. https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...O/DSC03210.JPG и с ЛЯВ ВОЛАН
              Къде мога да видя нещо по-вече за тази джипка? Благодаря.Имам предвид на Явор.

              Коментар


              • #82
                До: Един звяр за никакви пари?

                Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                Пичове стига с тази щанга,нормално си седи просто така изглежда на снимките.Подлъгвате се по демпфера че стой под ъгъл.И там съм сигурен че винкел няма,на Андро нещо му се превижда и е решил че е винкел.

                Стига де.Виж тука:



                И ти какво си показал:



                Ясно се вижда че на първата снимка щангата "идва нагоре",а на втората е успоредна по моста.
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #83
                  До: Един звяр за никакви пари?

                  Тя работата стана ясна.Някой от Монтана да отива да и направи една фотосесия,че голям спор-голямо нещо.
                  878940653

                  Коментар


                  • #84
                    До: Един звяр за никакви пари?

                    Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                    Тя работата стана ясна.Някой от Монтана да отива да и направи една фотосесия,че голям спор-голямо нещо.
                    Ами да покажат ясни снимки на "колата за маниаци".
                    Спорим за някаква щанга която много съмнително стои и завършва в двата края. Ама как да не се съмнява човек като вижда цялото изпълненеие, което пък отлично се вижда.
                    И за завършек - "кола за маниаци".
                    Колата за маниаци трябва наистина да е перфектна, а не понапудрена за продажба.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Един звяр за никакви пари?

                      Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
                      .
                      Къде мога да видя нещо по-вече за тази джипка? Благодаря.Имам предвид на Явор.
                      Обади ми се и ще ти пратя снимки 0899852338

                      Коментар


                      • #86
                        До: Един звяр за никакви пари?

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        А в тия носачи да забелязваш някаква разлика?
                        Никаква разлика! Заводски носачи на повдигнато окачване.

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Ами хващаш се за кастора и за 10см. лифт.
                        Явор да каже дали носачите са оригинилни. Ако не са, ето ти го обяснението защо прасето сочи нагоре.
                        Точно обратното. Ако носачите не бяха заводски, или имаше кастор кит, ъгъла на пиньона щеше да е НУЛА.

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Ми аз ви разправям от началото, че нищо не пипано по окачването, вие доказателства искате.
                        В заводски вид ъгъла на пиньона е нула и горната кормилна щанга е почти хоризонтална(има няма 2* наклон). "Звяра" от снимките е с лифт на окачването с пружини, на око над два инча. Правил съм я на 4" ама тая от снимките май по-ниска изглежда.

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Сигурно и пиньона и кардана трябва да правят тая чупка.
                        Ами как завива джипа с тоя кастор?
                        Тия 35-ци? Нещо пиньон, корона?
                        Кастора никога не пречи на завоя.
                        Дискавъри - 1и2, Дифендър и РенджРовър-1и2 в заводски вид са с почти същата геометрия. Три градуса кастор и два градуса ъгъл на пиньона. Пиньона разбира се сочи към картера.

                        Промяната на предавателното число на главното предаване е малко нож с две остриета. Повече на брой но по-малки като размер зъби не са по-здрави от по-малко на брой но по-големи на размер. Още повече че заради по-малкия пиньон, контакта между зъбите се намаля от 3 на 2. За да няма проблем трябва диаметъра на касетата(респективно короната) да е голям. В случая ако не бъркам диаметъра на короната е 7.5" което е прекалено малко.





                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Макар и не много ясно, обаче се вижда нескопосаното изпълнение.
                        За което са виновни Тойота.

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Дай да видим кое са "празни постове"?
                        За панхарда сгреших, ама кажи ми кво прави тоя винкел в края на щангата?
                        Пак обърка. Сега на демпфера казваш винкел.

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Не са празни постове.Снимките,които е дал Георги показват успоредна на моста междуколесна щанга.Както и трябва да бъде.На Монтанската Тойота,въпросната щанга е под ъгъл.Всички знаете,че снимките лъжат,но в този случай ъгълът си личи.Ясно!!!И по пътя на логиката стигам до извода,че най-вероятно е износен хебела на междуколесната щанга и някой я е качил отгоре,тоест е обърнал шарнира.Ама само от едната страна,защото пък от другата не може заради дифа...То хубаво де,ама хебела е конусен...shock:Но това са само догатки..
                        Няма как долната кормилна щанга да си промени наклона след лифт. Друг е въпроса че точно тази щанга на 70-ката е от гонолин и се криви и на асфалтиран път без дупки.
                        Последно редактирано от kinex; 12-02-10, 18:32.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Един звяр за никакви пари?

                          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                          Ами да покажат ясни снимки на "колата за маниаци".
                          Спорим за някаква щанга която много съмнително стои и завършва в двата края. Ама как да не се съмнява човек като вижда цялото изпълненеие, което пък отлично се вижда.
                          И за завършек - "кола за маниаци".
                          Колата за маниаци трябва наистина да е перфектна, а не понапудрена за продажба.
                          Андро само сляп би видял маниащината в тази кола.Отдавна стана ясно че текста на обявата е маниакално смешен.Аз продължавам обаче да си мисля че щангата си седи правилно,а снимката лъже.Просто няма начин да стои под ъгъл спрямо моста.
                          878940653

                          Коментар


                          • #88
                            До: Един звяр за никакви пари?

                            Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                            ...Аз продължавам обаче да си мисля че щангата си седи правилно,а снимката лъже.Просто няма начин да стои под ъгъл спрямо моста.
                            Има начин и съм го виждал няколко пъти,като разни автоджамбази са пудрили кола за продажба.Както писах по-горе,ако е износен конуса на хебела,шарнира не може да се стегне,защото му свършва резбата и хлопа здраво,а и няма реглаж-усеща се като луфт пре тестдрайв.И тогава го качват от горе,наопъки,като го обръщат срещу конуса,без да ги е грижа,че някой ще се пребие после...Нали се прави за без пари...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #89
                              До: Един звяр за никакви пари?

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Има начин и съм го виждал няколко пъти,като разни автоджамбази са пудрили кола за продажба.Както писах по-горе,ако е износен конуса на хебела,шарнира не може да се стегне,защото му свършва резбата и хлопа здраво,а и няма реглаж-усеща се като луфт пре тестдрайв.И тогава го качват от горе,наопъки,като го обръщат срещу конуса,без да ги е грижа,че някой ще се пребие после...Нали се прави за без пари...
                              Така щангата ще удари прасето.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Един звяр за никакви пари?

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                Така щангата ще удари прасето.
                                От ляво става.От дясно -не...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X