Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това реле за какво служи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това реле за какво служи?

    Здравейте! Имам следния въпрос. Това реле за какво служи? Питам защото си промени поведението след смяната на подгревните свещи. При студен мотор (2l-t), когато ключа е на контакт лампата за подгрева угасва а въпросното реле започва да цъка на къси периоди. Това нормално ли е или има някакъв проблем.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06012010070.jpg
Прегледи:1
Размер:132.5 КБ
ID:5877481
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Това реле за какво служи?

    Виж тази тема пусната от менhttp://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E+%F0%E5%EB%E5

    Коментар


    • #3
      До: Това реле за какво служи?

      Старите ти свещи всички ли бяха дали фира-предполагам,че е така?
      В подгрева участват 3 релета,а тва е баш най-натовареното.
      Явно с нови свещи,при които протича голям ток при подгряване релето не се справя.
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #4
        До: Това реле за какво служи?

        Между другото лампата на горивния филтър ми свети постоянно като дам на контакт и след като запаля угасва. Дали това не е някакъв нишан?
        Преди май тази лампа гаснеше заедно с тази на подгрева?

        Коментар


        • #5
          До: Това реле за какво служи?

          Здрасти!Колега видях снимката на свещите които си сложил ,аз сложих същите миналата година и почти веднага изгоряха и четирите двигателя ми е 2L-T.След това сложих едни на Вюрт и засега работят.
          Според мен са си Ментак.Може ли от тях да ти прави номера а?

          Коментар


          • #6
            До: Това реле за какво служи?

            Първоначално публикуван от БАТ РАДИ Преглед на мнение
            Здрасти!Колега видях снимката на свещите които си сложил ,аз сложих същите миналата година и почти веднага изгоряха и четирите двигателя ми е 2L-T.След това сложих едни на Вюрт и засега работят.
            Според мен са си Ментак.Може ли от тях да ти прави номера а?
            Значи по отношение на свещите има един такъв тънък момент. Според номера на рамата на мойта LJ70 /2Lt в каталога на HKT(made in japan) свещите са на 6 волта преди 1990г и на 12волта след 1990г. Продавача ми даде 6 волтовите понеже годината ми на производство по моя VIN е края на 1989г.
            При смяната се оказа обаче че старите свещи са 12волтови ,но сякаш не бяха за този мотор понеже трудно ги развихме. Резбата не беше нещо същата. Сега след смяната си пали от четвърт всички цилиндри само това реле дето се държи странно. Да не би свещите да не са на 6v? Да не би релето да е за смяна?

            Коментар


            • #7
              До: Това реле за какво служи?

              На свещите пишеше същите номера като на оригиналните и волтажа отговаряше 11V.Посто са менте.То като ги погледнеш и ще разбереш че са правени далеч от страната на изгряващото слънце..

              Коментар


              • #8
                До: Това реле за какво служи?

                ...а и тия свещи не са от най-качествените. При мен едната за година време си беше променила съпротивлението двойно.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X