Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за ТЛК 80 автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос за ТЛК 80 автоматик

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    При автомобилите с два акумулатора те се свързват в повечето случая последователно само при палене..., т.е. само алтернатора е 24В. Има и доста модели които са постоянно 24В има и такива с един акумулатор които са 12В.

    На системите с два акумулатора най-добрата практика е добавянето на трети през система за комутация или промяна на съществуващата схема чрез добавяне на система за комутация...
    При мен на Патрола всичко освен радиото и запалка е на 24в/акумулатори са свързани последователно/ , на Тойотата ми /също с 2 акумулатора/ всичко е на 12в /съврзани са успоредно/
    Three witches watch three Swatch watches.
    Which witch watch which Swatch watch?

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос за ТЛК 80 автоматик

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Под филтър за твърди частици, вероятно tuni има предвид тези, които се поставят на шнорхела.
      Да,за такова нещо съм чувал,предпазване на двигателя.

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос за ТЛК 80 автоматик

        Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
        При мен на Патрола всичко освен радиото и запалка е на 24в/акумулатори са свързани последователно/ , на Тойотата ми /също с 2 акумулатора/ всичко е на 12в /съврзани са успоредно/
        При мен само радиото е на отделен извод от единия акукулатор,дори и запалката е на 24В(за Патрула говоря)Тойотата е с комутатор и е всичко на 12 В,само стартера 24В.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X