Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за 4runner 335000 км

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Благодаря на всички. За съжаление момчето се отказа да продава колата. Но пък успях да се запаля и сега пуснах брат ми в БГ да гледа 2 такива пък да видим. Хем ще мога да я стегна в БГ лесно ако има нещо и тогава да я катеря насам .
    Това са обявите . Ако някой има информация за която и да е от колите ще се радвам да споделите!

    Поздави от Норвегия

    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...2&slink=enc09x

    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...YJmLNLKorBDZFU

    Коментар


    • #17
      Първата е била с десен волан,което не е кусур, ако е направено както трябва.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #18
        А за втората ето тук сме коментирали седалките - https://offroad-bulgaria.com/forum/о...07#post6535007
        В края на миналия Декември мислех да ходя да я гледам и евентуално купувам, но в крайна сметка се отказах. Отказът ми не беше свързан с конкретния автомобил; писал съм в горепосочената тема.
        ______________________________________
        4Runner 2L-T О87879393пет

        Коментар


        • #19
          https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=172253714

          Мнения?

          Коментар


          • #20
            Колата е в мн добро състояние . 90 000км са нищо за нея . Предишния собственик се е грижил отлично за нея , съдяВ  поВ безкомпромисната В вакса по ходовата част ,която не е фабрична и е качествено нанесена . Мотора има силици , по-запознати да споделят ,има ли грижи все още и скъпи ли са й дюзите на Д4Дто (аз не съм имал тоя двг-много са ми нови )
            TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

            Коментар


            • #21
              Държиш ли на пикап? Според мен парите са много за Hilux от 2004та година, при положение, че за толкова и по-малко в Европа има чудно запазени ленд крузери от всякакви серии

              Коментар


              • #22
                Държа да е идиотоустойчива на малоумно поддържани пътища. И за да не ме "офулиш" както казват във Врачанско ще поясня накратко.

                Зимата тук пътищата не се чистят до асфлт а се утъпкват хубаво. И се кара с гуми с шипове. До тук добре. Ама като затопли леко и после захладнее леко ( а заради Гълфстрийма това е всеки ден ) и като включим факта че автобуси, тирове и всякаква друга техника изключая автомобилите, мотори и АТВ се придвижва с вериги, барбар с факта че сме на остров и е пълно с баири, баирчета и т.н. и се образуват едни зъбери по пътищата, дето ако ги снимаш отблизко ще са като паронамна снимка на Алпите. (Голямо изречение стана).
                Обещавам да сложа и снимка по натам , язък че не съм се сетил да снимам досега да ви сложа да се посмеете.
                Та затова се ориентирам към такъв тип автомобил. Карах Рейнджър 2017 3.2 . Двигатела беше топ, комофорта също, но поддръжката на такъв автомобил следгаранционно тук е абсолютно бзмислена с тези цени и тези пътища. Преливаш от пусто в празно .
                И те така.

                Коментар


                • #23
                  Крузерите се вписват в така поставеното условие . Потърси си Йота фул тайм , щом ще я караш сичкото време с двата моста движещи- парттайма не взимат перфектно завоите и имат по-голям навик да се въртят .
                  За еднакви пари и еднакво състояние на возилото , бих предпочел Крузер
                  TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                  Коментар


                  • #24
                    Обаче Крузърите са на тройна цена принципно.
                    А и с тази криза нещата съвсем се объркаха. Но пък имам възможност вече да вкарам от БГ (проверено с митницата) така че поне имампо голямо поле за избор

                    Коментар


                    • #25
                      Тия в БГ ще са на тройно незнайни километри с тройно видима ръжда по тях
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        Ако бюджетът ти е като на горния хайлукс - €15к/30k лв, то имаш страшно много варианти за всичко от серия 100 надолу. И в България, и из Европа. Вече в Норвегия цената може да е и двойна, тройна.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X