Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отопление заден прозорец Toyota 4runner

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отопление заден прозорец Toyota 4runner

    Привет колеги, не ми работи отоплението на задния прозорец, като натисна копчето свети, но незнам къде се намира релето, ако е едно, за да го проверя. Помагайте

  • #2
    Коя година е 4Рънера?
    X-UN T4R2000 TDI3000 1KZ-Ti, MT CDL/RDL3.9
    https://www.taharateq.com
    FB - Toyota 4Runner Bulgaria
    https://www.facebook.com/groups/1394416414101996/

    Коментар


    • #3
      Виж първо дали ходи ток до самите нагреватели, ако не - провери и бушона.

      Коментар


      • #4
        93г. 2.4td. От бушоните до крака в ляво нямам изгорял и отпред до акумулатора също няма изгорял а ок незнам точно кой е и релето незнам къ де е

        Коментар


        • #5
          Релето е долу, в ляво - под кормилото. Идентификацията му е С5. Бушона е F5 - 20А.
          Най-лесната проверка е - подай на контакт, натисни бутона за размразяване на задния прозорец и се ослушваш за щракане на релето.
          При това задния прозорец трябва да е напълно затворен /ел. верига за нагревателя минава през крайния изключвател за напълно затворен прозорец/, тоест ако прозореца не е затворен докрай или крайния изключвател не е изправен - релето за подгрев няма да включи.
          Успех!

          Коментар


          • #6
            А благодаря колега, утре ако намеря време ще проверя тоя краен изключвател, предполагам е в задния капак

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Vladimir1948 Преглед на мнение
              А благодаря колега, утре ако намеря време ще проверя тоя краен изключвател, предполагам е в задния капак
              Виждал съм много скъсани кабели на различни марки в гофрето.Много отваряне затваряне ,изолацията се спекла и кабелче скъсано.Ако е там проблемът , снадката трябва да се направи с петнайсетина см кабел и повече няма да се чупи
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #8
                Скъсан кабел беше в гофре, но вътре във вратата на 10см от клиентите на прозореца

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Vladimir1948 Преглед на мнение
                  Скъсан кабел беше в гофре, но вътре във вратата на 10см от клиентите на прозореца
                  Брех, кои са му клиенти на тоя прозорец?

                  Коментар


                  • #10
                    Клемите бре, ха ха

                    Коментар


                    • #11
                      РешихтеВ  ребуса и няма да цапам темата с моята щуротия , Та;
                      Реотаните на задните ми стъкла не работят добре .Очевидно стига ток до тях ,ама са далеч от перектни . Подлежат ли на смяна ? Някой играл ли си е вече?
                      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                      Коментар


                    • #12
                      Danke ,ще потърся подобенВ  рипеър кит
                      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X