Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двойни амортесиори за ТЛК 70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двойни амортесиори за ТЛК 70

    Някой монтирал ли е допълнителен амортесиор при пружинно окачване на 70 серия,мисля да взема 2" Кони или др.,ама се чудя за захващането как да го измисля,при мен оргиналния амортесиор е в пружината отпреде,за отзад решението е по лесно,но се колебая ,ако има вече изпитана в боя моля споделете че доста мека идва Тоиотката на 2" окачване и се клатушка.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

  • #2
    До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

    Митко Фулдата е с по два.
    Зима иде

    Коментар


    • #3
      До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

      това са 2 конита ако искаш може да ги снимам от близо
      Прикачени файлове
      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
      TLC-80 1HD-FT

      Коментар


      • #4
        До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

        Ако не те затруднява снимай да видя захващането
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #5
          До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
          Митко Фулдата е с по два.
          Да, ама съм със старото купе, а там амовете са разположени по друг начин...

          Коментар


          • #6
            До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

            Да има два варианта захващане при пружинното,при единия е до пружината в ляво, а при другия е вътре в пружината,аз съм с втория вариант,ако сменя тея с някви усилени амове в комплект с бъмп стопове, дали ще се "втърди" возията при скоростни отсечки,не знам пружините ми кви са,оприличавам ги на 2" лифт,може ли те да са по меки,амортесиорите не изглежда да са изтървали,но казват и другите 70 серии се клатушкат и те,затова си мисля за допълнителни амове.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • #7
              До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Да има два варианта захващане при пружинното,при единия е до пружината в ляво, а при другия е вътре в пружината,аз съм с втория вариант,ако сменя тея с някви усилени амове в комплект с бъмп стопове, дали ще се "втърди" возията при скоростни отсечки,не знам пружините ми кви са,оприличавам ги на 2" лифт,може ли те да са по меки,амортесиорите не изглежда да са изтървали,но казват и другите 70 серии се клатушкат и те,затова си мисля за допълнителни амове.
              Аде ве .... клатила "Тойотата"!..Нищо и няма нали я карах,ти кво искаш като мотокар ли да е!?Кой ти вкара тази муха?...

              Коментар


              • #8
                До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

                Ето снимки
                Прикачени файлове
                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                TLC-80 1HD-FT

                Коментар


                • #9
                  До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

                  Малии . Аз сложих по едно Кони , натегнато на мах и ми се надърви прекалено , та мосля да ги отпускам.
                  Между другото тия Конита ми повдигнаха колата . Баси чудото - двама човека едвам ги "сгъваме" , а за разгъване - когато те си решат .
                  TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                  Коментар


                  • #10
                    До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

                    Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                    Аде ве .... клатила "Тойотата"!..Нищо и няма нали я карах,ти кво искаш като мотокар ли да е!?Кой ти вкара тази муха?...
                    Клати много и то,на скоростни отсечки едвам я контролирам,ше ма хвърли от пътя(говоря за off road),решението на колегата Rosen TLC е идеално,благодарности за което
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Двойни амортесиори за ТЛК 70

                      Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                      Малии . Аз сложих по едно Кони , натегнато на мах и ми се надърви прекалено , та мосля да ги отпускам.
                      Между другото тия Конита ми повдигнаха колата . Баси чудото - двама човека едвам ги "сгъваме" , а за разгъване - когато те си решат .
                      Вероятно е така,моментно е с добра твърдост,но при по екстремна експлоатация скъсяваш живота на амортесиора драстично,при монтаж на 2,колата осезателно променя качествата си и одължава живота на окачването.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X