Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся ел.схема за Рънър 87-89

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся ел.схема за Рънър 87-89

    Изчезнаха ел.стъклата. Това на багажника си работи и от вътре и от ключалката.
    Бушони намерих в шофъорските крака от ляво и отпред в коша но ми се струват малко на брой - при положение че е с климатик, ел стъкла централни и прочие нормално ли е да е с всичко на всичко с 10-тина бушона цялата джипка. Не ми се смейте - за пръв път се сблъсквам с японка
    Гледах някаква схема за Сърф 94 !?! и там минаваше през управлението на централното - при мен поне това работи
    Приемам съвети всякакви.
    Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

  • #2
    До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

    Ел стъклата са с термо бушон и при натоварване бушона изключва .След като изтине пак трябва да тръгне ,но ,ако има стъкла които се движат по-тежко бушона грее грее ....и започва да не прави добър контакт.Бушона има гайка за ключ 5 и трябва да се завие толкова ,че ако се вдигат едновременно три стъкла ( х около 7 ампера консумира едното) от долу нагоре бушона трябва да изключи след околу 4-5 секунди .
    Fig. 11: Sunroof, Power Window/Door, Defogger (Grid 40-43)
    1991 Toyota 4Runner
    For DIAKOM-AUTO http://www.diakom.ru Taganrog support@diakom.ru (8634)315187
    Copyright © 1998 Mitchell Repair Information Company, LLC

    Sunday, December 17, 2000 04:26PM
    Последно редактирано от blago4x4; 14-01-09, 00:39.
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

    Коментар


    • #3
      До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

      Мерси за инфото - само ако можеш да ми кажеш къде да го издирвам този бушон
      Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

      Коментар


      • #4
        До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

        Първоначално публикуван от 30e Преглед на мнение
        там минаваше през управлението на централното - при мен поне това работи
        Ако стъклата се затварят от централното, но от ключовете не (поне аз така го разбирам от поста ти) прекъснат "+" към ключовете
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

          може да разгледаш тук http://toyota-4runner.5go.ru/html/2_2.htm

          Коментар


          • #6
            До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

            Проблема е решен След като разглобих цялото табло, намерих причината - реле над педалите - озаглавено Доорконтрол, което мислех че е само за централното но се оказа и за стъклата. Една писта се беше разпоила вследствие на замасил бутон на вратата. Но така и не намерих тоя прословут бушон
            Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

            Коментар


            • #7
              До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

              Дай +плюса на дор контрол релето на маса за 1секунда и ако е с нормален бушон ,ще разбереш кой е (когато го сменяш) ......ако е с термо всичко пак ще си работи .
              FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
              BJ42 04 1982
              FJ62 11 1983 skipe blago4x4
              LZ 2 BHB

              Коментар


              • #8
                До: Търся ел.схема за Рънър 87-89

                И тия термобушони ги намерих къде са До нормалните бушони в дясно и малко нагоре, ако някой като мен има затруднения в намирането им. 2 са - за централното и за стъклата - приличат на малки реленца отгоре са с жълта ламаринка
                Fuck the Coca,fuck the Pizza all we need is SIX в редица.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X