Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TLC 7* с VM дизел??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Разбира се - 4 цилиндров е. 5 цилиндровият е 3.0/3.1 - и такива има.
    На ТЛК- 2,5л мотора е 5 цилиндъра. И си е боклук безобразен.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #17
      От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      На ТЛК- 2,5л мотора е 5 цилиндъра. И си е боклук безобразен.
      Той не е на ТЛК.

      Коментар


      • #18
        От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

        Първоначално публикуван от sonda
        И е клекнала,и е с най-пропадналия мотор...и на върха е от Италия....не вземайте коли оттам,където масло се не сменява....те съсипват японски мотори,камо ли мъртвородения VM-ски мотор!!!!
        Няколко пояснения...
        VM-ския мотор докато е нов и работи е приятен за каране двигател, но като се подкара офроуд и е добре да имаш 5-10 глави в резерв.
        Конкретно за джип и то за гората, аз лично бих предпочел да си купя такъв от Италия, безакцептно, отколкото от Германия. Двигател се прави по-бързо, по-лесно и по-евтино отколкото тенекии.

        Коментар


        • #19
          От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Той не е на ТЛК.
          Айде пак. Хем преди време ти бях пускал снимката. Я върни малко лентата. Лично съм го правил гадното жилязо.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Айде пак. Хем преди време ти бях пускал снимката. Я върни малко лентата. Лично съм го правил гадното жилязо.
            Дай да го видим този тойотовски петак. Единствения петак на седма серия е 1PZ (5 цилиндъра, 3.500 кубика) и повярвай ми VM-е не може и да се снима до него.
            Виж тук за справка:
            http://land-cruiser.ru/index.php?menuid=2&smenuid=6
            Не знам кой е този тойотовски мотор 2.5, 5 цилиндъра дизел.

            Коментар


            • #21
              От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

              ТЛК 73. Ресьорната, с коравия диф.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

                ХАха,и световни рекорди имат...и то по надеждност и то в надпревара с Мерцедес,Пежо-Ситроен и разни други...http://www.vmmotori.it/en/01/02/index.jsp
                Между другото никъде не видях петцилиндров 2,5,а пък тези мотори са на модулен принцип и е малко вероятно да са правили такъв.С еднакъв обем на цилиндъра видях че са имали 4, 5 и 6-цилиндрови двигатели.Съответно 2,5 ;3,1 и 3,75L.Имали са и с по-малки цилиндри,четирицилиндрови 2,4 за Ровър и серия от още по малки за Алфа Ромео.
                Не пише и за Тойота с 3,1 петцилиндров(техен),ама има такива,но не знам дали са серийно или доработки някакви.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

                  Eто снимка на въпросния 2,5 , 5 цилиндров VM
                  Прикачени файлове
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моля за помощ при покупка на Тойота Ланд Крузер

                    За съжаление е така. Истинските джипки се продават когато са тотално амортизирани. Италянките по принцип не гният, но задължително имат проблем с някой/и агрегат/и. Отвсякъде другаде са позагнили/ изгнили, а може и другото.
                    Няма логика някой да си продаде читавия 20 год. джип, при положение, че нов не може да си купи, щото просто няма от къде.
                    Има и изключения - за много пари обаче.

                    Коментар


                    • #25
                      Въпрос относно 73 с VM дизел

                      Мой приятел иска да си купи пружинна 73-ка с ВМ дизел мотор който не го иска предполагам знаете защо Та питането е може ли да го заменим с някои от бензиновите събратя и какво би ни коствало това

                      П.С. избрал е тази кола заради цената и и възможностите му !
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос относно 73 с VM дизел

                        77 прегледа и нито един отговор.... никои ли няма представа за какво става дума ?
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос относно 73 с VM дизел

                          ВМ обикновено е монтиран на плоча към стандартната камбана на скоростите . При черокито ако го махнеш влиза стандартния бензинов , при тойота не знам дали и каква е разликата между бензиновите и дизеловите агрегати . Аз лично смятам , че ако се махне ВМ би трябвало да пасне 2Л или 2ЛТ , а защо не и 22Р за по-големите не знам.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос относно 73 с VM дизел

                            2ЛТ е бая по-куц кон от 2.5 ВМ.
                            Павлине, трябва да си ги виждал и единия и другия, що задаваш глупави въпроси
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос относно 73 с VM дизел

                              Не знам какво са го правили, нито каква е СК. Но бензиновите работят странно с дизелови трансмисии, и обратно.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпрос относно 73 с VM дизел

                                Имах 2LT сега карам 22R далеч по доволен съм от бензиновия а по спомени ми се струва че трансмисиите са доста близки .Този бензинов мотор се върти на доста ниски обороти и такива над 3500 въобще не се ползват ,чисто теоретично това ме навежда на мисълта че ако можем да куплираме да речем 22Р с кутията на ВМ-а ще се получи добра кола
                                п.с. Търтьо тея дизели не са ни на сърце и затова нещем и да ползваме инак "прекрасният" ВМ дизел
                                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X