Обява

Свий
Няма добавени обяви.

смяна на съединител на тойота рав 4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
    Виж това дали ти върши работа:
    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B3#post3217239
    Това е за втората генерация и там нещата явно стават по-лесно.

    Най-вече ме интересува дали се вади само кутията, или кутията заедно с раздатката. Все повече си мисля, че се вадят двете заедно. Отлепят се колкото да се извади от водачите и после се завъртат за да може раздатката да мине без да опре в блока. Утре ще пробвам така и ще видя какво ще стане.

    Коментар


    • #17
      Не се сваля раздатката ,то и не става ,не опитвай. Разцепват се и "пада" само кутията. Имам над 10 смени ,повярвай ми.
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • #18
        Аз свалих кутията заедно с раздатката. Сега се връщам от сервиза. Дърпат се назад докато излязат водачите и после с много клатене и въртене излизат. Много са тежки двете заедно. Едвам ги свалихме двама човека от крика на земята.

        Като сваляш само кутията, как отвиваш гайките дето се виждат на тази снимка - Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Transfer Case.jpg
Прегледи:227
Размер:240.9 КБ
ID:6651292, особено най-долната?
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          С подходящ инструмент ,желание и умения.
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • #20
            За да е полезна темата, да кажа, че съединителят е сменен вече. При сглобяването най-големият проблем беше да качим кутията заедно с раздатката на крика за скоростни кутии (понеже са много тежки), после е много лесно. Отне не повече от две минути наместване да влезе и да я хвана с болтове за блока.

            Това е начина - сваля се кутията заедно с раздатката. Питах и в чужди форуми и там така процедират.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X