Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

    Аз съм впечатлен от въртящият момент ,кото сте постигнали след ремап-а. Сега вече си е официално камион, предполагам удоволствието от карането сега е на друго ниво.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      Че не знаеш е ясно, но не е ясно за какво пишеш в тази тема.
      Остави нас заблудените да си лъскаме бас...тойотите.

      100% сигурен че ако съберем моите и на Пламен километри изминати с само Land Cruiser ще са повече отколко ти си изминал общо вкл. и със самолет. И то без да "оцеляваме" и да се "борим" с Природата.
      Филтри и въжета пък къде видя?
      Е, аз не Ви преча да си ги лъскате.
      Правите си колекция и е нормално да приемате коментари.
      А за километри никой нищо не е твърдял.
      И кой Пламен?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

        Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
        Аз съм впечатлен от въртящият момент ,кото сте постигнали след ремап-а. Сега вече си е официално камион, предполагам удоволствието от карането сега е на друго ниво.
        Ремапа го направихме с авсралийска програма. Да сериозна промяна се получи - 260к.с и 750Н.м. при стартови 195к.с и 450Н.м.

        Интересното е, а и учудващо за мен, че след ремапа монтирах 3 инчов ауспух, отново австралийски и колата се промени коренно. Сега пак ше я качваме на диното и ще понамалим параметрите, защото започна на 3та скорост да превърта гумите, което си е опасно. а и изпушва повече отклолкото ми харесва на мен.
        Сега карането на колата е удоволствие!!!

        Тия дни ще тествам за колко хваща 100км/ч, но е около 7 сек по усещане. При 13 сек заводски.
        Абе австарлийците са моите хора - скоро ще продължа ъпдейтите!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Е, аз не Ви преча да си ги лъскате.
          Правите си колекция и е нормално да приемате коментари.
          А за километри никой нищо не е твърдял.
          И кой Пламен?
          Светльо коментари приемам. Но злобничките коментари не ме кефят, особенно от хора които уважавам. Въпреки, че живея в България и трябва да съм им свикнал.
          За твое сведение колата си я карам всеки ден вкл. и в гората понякога...
          Точно тези Тойоти не са обект на колекция. Има колекционерски Тойоти пори мен доста - поканен си да ги видиш ако искаш.

          Пламен е собственика на плевенската Тойота 76. В България са 3 такива Тойоти и скоро и третата(добричка) ще дойде за да и сложим вежди, колела, ремап и други задължителни подобрения.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Светльо коментари приемам. Но злобничките коментари не ме кефят, особенно от хора които уважавам. Въпреки, че живея в България и трбва да съм им свикнал.
            За твое сведение колата си я карам всеки ден вкл. и в гората понаякога...

            Пламен е собственика на плевенската Тойота. В България са 3 такива Тойоти и скоро и третата(добричка) ще дойде за да и сложим вежди, колела, ремап и други задължителни подобрения.
            Вие сменяте картите на еку-то или слагате пауърбокс?
            ПП тойотата е ръчка, нали?
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

              Да колата е ръчка 5 степенна. Ремапваме компютъра. Без пауърбоксове.
              Австралийците позват Уничип, защото така имат 5 режима на работа - стандарт, офроуд, теглене на ремарке, преформанс и суперперформанс. Но те си ги карат тези коли в аутбака и там в това има резон.
              Аз минах директно на суперперформанс.
              Може някой ден и аз да сложа Уничип...
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Светльо коментари приемам. Но злобничките коментари не ме кефят, особенно от хора които уважавам. Въпреки, че живея в България и трябва да съм им свикнал.
                За твое сведение колата си я карам всеки ден вкл. и в гората понякога...
                Точно тези Тойоти не са обект на колекция. Има колекционерски Тойоти пори мен доста - поканен си да ги видиш ако искаш.

                Пламен е собственика на плевенската Тойота 76. В България са 3 такива Тойоти и скоро и третата(добричка) ще дойде за да и сложим вежди, колела, ремап и други задължителни подобрения.
                Няма грам злоба в коментарите ми. Съжалявам ако така е прозвучало, но по натура никога не злобея, не отмъщавам и чувството на омраза не ми е познато. Може да звучи тъпо, но е така.
                Но ако все пак те дразня-спирам.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                  Руси сигурно ще ти прозвучи странно, но ми харесва повече с оригиналните джанти и гуми, предполагам са нещо от сорта на 7.50r16. Някак си придават по-автентичен баш австралийски вид сякаш тамън от аутбека или от някоя мина се връща [emoji1].


                  Коментар


                  • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                    С каква раздатка е играчката ти , Руси? Фултайм?
                    В някоя друга тема ли си писал за чипосването ? 750 NM е бааааси
                    Гледах нейде в тубата щастливата физиономия на един дето си я изкара да я пробва след тоя чип . Май за 6.6 до 100 се споменаваше . Което е като за бегачка , при все тия бавни дифове.
                    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                    Коментар


                    • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                      И аз да вмъкна , колко са си готини железните джанти . И как съжалявам , че минаха на 5 дупки жълтурите , иначе щях да намажа
                      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                      Коментар


                      • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                        Много хубава е станала! Благодаря за перфектната работа. Но се притеснявам че може да не ми я върнеш, Ти като видиш Тойота и....

                        Коментар


                        • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                          Оффф много сте гадни да знаете (:

                          Коментар


                          • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                            Първоначално публикуван от plamen chularski Преглед на мнение
                            Много хубава е станала! Благодаря за перфектната работа. Но се притеснявам че може да не ми я върнеш, Ти като видиш Тойота и....
                            Тази ще ти я върна. А за другата не съм сигурен. Вече си 260коня и 750 нютона.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                              Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                              С каква раздатка е играчката ти , Руси? Фултайм?
                              В някоя друга тема ли си писал за чипосването ? 750 NM е бааааси
                              Гледах нейде в тубата щастливата физиономия на един дето си я изкара да я пробва след тоя чип . Май за 6.6 до 100 се споменаваше . Което е като за бегачка , при все тия бавни дифове.
                              Оригинално е парт тайм, но се работи по въпроса за фултайм. Дифовете не са бавни - 3.9 са.
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Тойота Land Cruiser LJ78 Prado

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                Тази ще ти я върна. А за другата не съм сигурен. Вече си 260коня и 750 нютона.
                                Мерена ли е или на база на твоята съдиш?
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X