Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота BJ 40, 1979г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тойота BJ 40, 1979г.

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    Една немска КаКа .
    Твоя ли е? Дай повече информация.

    Коментар


    • От: Тойота BJ 40, 1979г.

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Твоя ли е? Дай повече информация.
      Видях я на паркинга в съседния град и я снимах .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Тойота BJ 40, 1979г.

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Добре ще и направя една фото сесия и ще я тъпосам във форума, не съм споменал щото никой не е и питал де 80ката е с десен волан.





        Бре па само десноволанести ги намираш , а преди време се беше заклел, че нивга не ще се наемеш да обръщаш пак управление на 80-ка, че мамата си трака...
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Тойота BJ 40, 1979г.

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Бре па само десноволанести ги намираш , а преди време се беше заклел, че нивга не ще се наемеш да обръщаш пак управление на 80-ка, че мамата си трака...
          Да точно така е. и не съм се отрекъл нали казвам че я гласих за донор на леля 40ка а за целта нямаше значение волана. Та и поради това сега я продавам Снимки утре!

          Коментар


          • От: Тойота BJ 40, 1979г.

            Реставрацията започн началото на Април и към момента е почти към края, имам доста снимков материал но не ми остава време да ги кача. Има няколко които са ми в телефона
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Тойота BJ 40, 1979г.

              13B - поздравления за избора
              Toyota Land Cruiser BJ70 1985
              Lexus LS430

              Коментар


              • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]657739[/ATTACH]

                Една немска КаКа .
                Като се обърнах по покрив с Дифенсъра в Африка и дойдоха едни познати с такава Тойота с дългъг фургон отзад да ме спасят. Рядък и готин модел.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Айде сега на лично! Ще рече човек, че е крадена! Пускай тука! Може и да не купуваме, но винаги ще хвърлим по едно око...
                  Ето я тук http://www.offroad-bulgaria.com/show...74#post2363774

                  Коментар


                  • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Красавица е! Жалко, че е с десен волан....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Красавица е! Жалко, че е с десен волан....
                      Хубава е колицата, а ако беше с ляв волан цената щеше да е минимум 50 % горница...оправдано държат цена, а и не се намират вече.
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                        Беше хубава тема за Toyota BJ.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                          55-ца имам и е в движение перфектна и за последните 16 години не знам да ми е давала проблеми освен с горивото (свършва).Двигателя е 2F и е железен.От 2-3 години не съм я карал но освен едно спирачно цилиндърче друго не е дало проблем за сега пали от раз и се движи,наистина здрава Тойота.Даже на състезанието в Орландовци (2000)г.и после пещера(2001)г.Карахме с нея е наистина е голям автомобил.
                          ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                          Коментар


                          • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                            Днес в София видях една поне външно страхотно реставрирана Кака, същата като на Руси, само че сива. Но беше отдрегата страна на скоростен булевард и нямаше начин да отида да я огледам и снимам. Гого, наснимай вашта да и се порадваме тука и да сравняваме с другите проекти
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                              Имам я от 95г.И я купихме точно като си дойде от ирак беше на Геоводинжинеринг и борбата беше голяма в крайна сметка купихме 3 с такъв трепет че тръпки ме побиват до ден днешен 2 отидоха частично на скрап и от останалите части зглобихме 1 с най доброто и трябва да ви кажа че наистина тази кола може да надмине мноооого очакваните ви мисли за проходимост въпреки годините си(на FjFJ80-100 Майката).Мойта е 76-ти набор и повярвайте ми откакто е пусната в движение това ми е най сигурната кола и до момента (не знам дали някой си спомня Ком емине 2005 беше ни асистенска кола).Мога да пиша много за нея ,а сетих се един ден жена ми отиде на работа с нея и неин колега като я видял и онемял оказало се че родителите му работили в Ирак и се прибирали до Бг. С такава и има много готини спомени,а и когато я регистрирах в технотест (беше 9+1 и я направих 8+1) този който ми оправяше документите се оказа че я е карал в ирак и са правили далекопроводи както снея така и с 40-катакоято Брат ми кара в момента.Утре пак.
                              ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                              Коментар


                              • От: Тойота BJ 40, 1979г.

                                Аз пък съм ходил(взимали са ме) на училище с такава 3 години в Афганистан през 86-88г. Учих в училище на ООН в Кабул.Една такава светло синичка с големи бели букви UNISK ( United Nations International School of Kabul). Караше я един афганец с чалма, а под седалката имаше някакво пушкало, което беше задължително да има шофера. Винаги беше без пълнителТогава я ненавиждах по ред причини..сутрин като бибиткаше в 7ч да излизам....бях последен по маршрута и естествено се возех на най-задните седалки. Егати друсането падаше. Прерових цялата къща за снимки, но не ги намирам.А съм сигурен, че имам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X