Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциал от Витара на мост от Самурай 1.3 (тесните)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Деф от Витара на мост от Самурай 1.3 (тесните)

    Колеги, идеята ми е да вдигна Самурая на пружини и да дръпна мостоветв напред и назад за да постигна по добър ъгъл на атака .Не знам каква е разликата (като ширина )между моста (задния)на Витарата и Самурай (с тесни мостове),но мисля че ще е голяма.И като се замислих че ще трябва да сложа касета (отзад) от Витара и после фланци по добре да взема за отзад витаров мост,а за отпред касета и фланци ,но само два(тях може да ги направя и от желязо.
    Последно редактирано от TALASYM; 05-06-10, 17:10.
    0878 943913

    Коментар


    • #17
      От: Деф от Витара на мост от Самурай 1.3 (тесните)

      Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
      Колеги, идеята ми е да вдигна Самурая на пружини и да дръпна мостоветв напред и назад за да постигна по добър ъгъл на атака .Не знам каква е разликата (като ширина )между моста (задния)на Витарата и Самурай (с тесни мостове),но мисля че ще е голяма.И като се замислих че ще трябва да сложа касета (отзад) от Витара и после фланци по добре да взема за отзад витаров мост,а за отпред касета и фланци ,но само два(тях може да ги направя и от желязо.
      Значи между задния Витаров и широкия Самурайски разликата е 12 сантиметра а тесния Самурайски е някаде около10 сантиметра по тесен от широкия така че ти решаваш по добре търси широк Самурайски
      ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

      Коментар


      • #18
        От: Деф от Витара на мост от Самурай 1.3 (тесните)

        Хм,май пак ще влизам в някакви филми !!!
        0878 943913

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X