Обява

Свий
Няма добавени обяви.

странен шум

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: странен шум

    И все пак ако пак ти го направи (почти съм сигурен) смени си втулките на каретата отпред.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • #17
      От: странен шум

      Днеска пак се появи на два три пъти.В момента е в сервиза ,предния диф е омаслен ще сменим семерингите ще долеем масло и ще видим.Дамяне ще обърнем внимание и на втулките,благодарско
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #18
        От: странен шум

        Дано се разминеш само със семеринг,късмет.Иначе нали ти казах ,че имам едно дифче за продаванеЧесто пъти щом семеринга протече,има лагери за смяна/принципно/,а при теб щом е имало и виене
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #19
          От: странен шум

          Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
          И все пак ако пак ти го направи (почти съм сигурен) смени си втулките на каретата отпред.
          Днес я отвориха и се оказа че са тотално заминали.Дано от там се оправи че са бая цифра
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #20
            От: странен шум

            Сменяй ги и си готов. Не са много скъпи.И да почерпиш.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #21
              От: странен шум

              Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
              Сменяй ги и си готов. Не са много скъпи.И да почерпиш.
              На лятната сузуки среща.Абе 150лв за мен си е цифра
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #22
                От: странен шум

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                На лятната сузуки среща.Абе 150лв за мен си е цифра
                150лв, ти да не ги купуваш златни.Бяха около 30-тина лева МИСЛЯ.
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #23
                  От: странен шум

                  Да допълня темата на Живко ида направя някои уточнения.
                  На едно колело има една втулка,която като я гледам може да се направи от полиамид,обаче моята си имаше"хляб" в нея и не съм я свалял.Между полуоската и втулката имаше три десети луфт ,но Иван Попов ми каза ,че и при новите луфта е голям/добре е ,който го знае да посочи колко трябва да бъде/.
                  Много важни са семерингите,които са между полуоската и шенкела,моите бяха заминали,оттам влиза вода и кал и започва да стърже!Успях да ги сваля навреме и да ги сменя,иначе лагерите заминават.Когато сменяте лагери ,не забравяйте да ги проверите!!!Семерингите са два отвън -съответно 17+18 лв и два отвътре-цена не мога да кажа ,че ги нямаха ,а втулката струва 25 лв.
                  Не си губете времето да ги търсите от другаде,по специални са и ги има само в Миркат,другите ги прекупуват от тях!!!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #24
                    От: странен шум

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    Да допълня темата на Живко ида направя някои уточнения.
                    На едно колело има една втулка,която като я гледам може да се направи от полиамид,обаче моята си имаше"хляб" в нея и не съм я свалял.Между полуоската и втулката имаше три десети луфт ,но Иван Попов ми каза ,че и при новите луфта е голям/добре е ,който го знае да посочи колко трябва да бъде/.
                    Много важни са семерингите,които са между полуоската и шенкела,моите бяха заминали,оттам влиза вода и кал и започва да стърже!Успях да ги сваля навреме и да ги сменя,иначе лагерите заминават.Когато сменяте лагери ,не забравяйте да ги проверите!!!Семерингите са два отвън -съответно 17+18 лв и два отвътре-цена не мога да кажа ,че ги нямаха ,а втулката струва 25 лв.
                    Не си губете времето да ги търсите от другаде,по специални са и ги има само в Миркат,другите ги прекупуват от тях!!!
                    Сажалявам ,че толкова малко и некачествени снимки съм направил!!!
                    Прикачени файлове
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #25
                      От: странен шум

                      При мен ,втулките комплект със семерингите 162лв.Като гледам цените които си посочил,17+18+25=60+вътрешните там някаде отива цената
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • #26
                        От: странен шум

                        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                        При мен ,втулките комплект със семерингите 162лв.Като гледам цените които си посочил,17+18+25=60+вътрешните там някаде отива цената
                        Не съм много компетентен по Витарите,но тази цена ми се струва твърде висока за тези части.Какво има толкова в тези втулки и семеринги?
                        Последно редактирано от Янко Желязков; 15-06-10, 22:31.

                        Коментар


                        • #27
                          От: странен шум

                          Ами новите части за Сузуки не са никак евтини и при условие,че нямат друг аналог се принуждаваме да ги купуваме.
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • #28
                            От: странен шум

                            Живко от дълбоките води така става,всичките ми масла без двигателя бяха като на твоята раздатка, а сферите на предния мост пълни с вода, за стартера да не ти казвам , чудеха се как е въртял.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X