Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една липсваща част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една липсваща част

    От както съм си купил Sidekick-а под кормилото ми стои някаква грозна пластмаса която очевадно не е фабрично пусната за автомобила.Та мисълта ми е някои може ли да ми покаже какво точно представлява тази част...Намрех снимка на табло на колега от форума което се е продавало или продава нямам представа но за този празен участък говоря
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Една липсваща част

    Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
    От както съм си купил Sidekick-а под кормилото ми стои някаква грозна пластмаса която очевадно не е фабрично пусната за автомобила.Та мисълта ми е някои може ли да ми покаже какво точно представлява тази част...Намрех снимка на табло на колега от форума което се е продавало или продава нямам представа но за този празен участък говоря
    Сега се загледах, че и на моята е празно място, а като че ли има ло нещо ... някога.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      До: Една липсваща част

      Да, там има пластмасова капачка, но са различни, ако волана ви е чупещ. Аз имам такава капачка за стандартен волан.

      Коментар


      • #4
        До: Една липсваща част

        Моята е с чупещ волан, ще я снимам после да ти я покажа капачката.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: Една липсваща част

          Здравейте,и аз съм с "чупещ"волан но,имам такава капачка която постоянно се чуди как да падне.
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #6
            До: Една липсваща част

            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
            Здравейте,и аз съм с "чупещ"волан но,имам такава капачка която постоянно се чуди как да падне.
            Това май обяснява липсата и Чудя се дали има смисъл да се търси изобщо по моргите?
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #7
              До: Една липсваща част

              Аз имам капачка, но за стандартен волан, остана от смяната на дирекциите

              Коментар


              • #8
                До: Една липсваща част

                Аз нямам такава капачка, а и не ми трябва, виждат се само кабелите и нищо друго. Няма какво да се крие там: като злато, платина и/или семейните ценности. Колегата да не се притеснява.
                Само да уточня, че и моя волан е чупещ
                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                Коментар


                • #9
                  До: Една липсваща част

                  хаахах Стана интересно.Явно намерохме фабричен дефект във витарите.Дам и моята е с чупещ волан.От чисто любопитство ще може ли снимка на липсващото парче от пъзела

                  Коментар


                  • #10
                    До: Една липсваща част

                    Аз пък на мойта витара,като я купих и реших да и направя основно почистване вътре забелязах,че я няма тази пласмаса.Продължих с чистенето и я открих под шофиорската седалка.Бяха и счупени крачетата,намазах я с малко силикон,че имах под ръка и я лепнах.Вече една година държи на скоци.Витарате е чупещ волан.
                    Suzuki Vitara 1.6 8v Limited Slip Diff, BFGoodrich T/AKM2 215x75x15

                    Коментар


                    • #11
                      До: Една липсваща част

                      хайде снимка моля

                      Коментар


                      • #12
                        До: Една липсваща част

                        аз също съм с чупещ волан и имам такава кухина имам и капаче ама моето не пада все още, утре ще снимам и ако успея да кача снимките ще покажа

                        Коментар


                        • #13
                          До: Една липсваща част

                          Ето и снимчици:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Една липсваща част


                            Но да ви кажа изглежда ми видимо малко за моита дупка
                            Ще затрудня ли много ако искам и размерите

                            Коментар


                            • #15
                              До: Една липсваща част

                              Не е малка , само така изглежда, и се слага мъчно. Ако държиш много на размерите ще ги измеря

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X